Mobil Menü:

Rusya da Bayan Arkadaş Arıyorum - Arkadaş Arıyorum

Rusya da Bayan Arkadaş Arıyorum

Merhaba ben Rusya da yaşayan yalnız olan bir bayanım. Aslında buraya eğitim ve iş amaçlı geldim. Ve geleli 2 yıl oldu. Ancak sizin de tahmin edeceğiniz gibi kendi evinizden uzak bir yerde yaşamak gerçekten zor. Hele bu bambaşka bir ülke ve tanımadığınız dilini bilmediğiniz insanlar varsa daha çok zor oluyor. Bu nedenden dolayı bende Rusya da bayan arkadaş arıyorum yaşayan veya benim gibi buraya alışamamış yalnızlığını hisseden bir arkadaş arıyorum kendime.

Bunun için zaten bu arkadaşlık sitesine ilan açmaya karar verdim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım.Rusya ya eğitim ve iş için geldim. Aslında pek bir şikayetim yok. Ancak tabi yine de bambaşka bir ülkede yalnız olmak bana çok zor geliyor. En azından benim gibi buraya gelen ve yalnızlık çeken bayan arkadaşlar var ise ulaşmak için bu ilanı Rusya da bayan arkadaş arıyorum ilanını açmak istedim. Yaşım 27 bekar bir bayanım. Maddi yönden bir beklentim yok bunu da belirtmek isterim. Çünkü yanlış anlaşılmak istenmem. Ben de bu yüzden böyle bir uyarı koymak istedim. Yanlış anlaşılmak istemediğimden. Bekar dürüst bir hayatım var. İş ten ve okul dan eve gidip gelen bir bayanım. Zaten pek çok arkadaşım yok. Haliyle bambaşka bir ülkede pek o kadar kolay arkadaş edinemiyorum. Buda benim için zor oluyor. O yüzden en azından burada ilan açar isem benim gibi Rusya da yaşayan bir arkadaş bulabilirim düşüncesiyle buraya ilan açmak istedim.

Bir bayan arkadaş arıyorum yaşı çok büyük olmazsa sevinirim. En azından konuşabileceğim dertleşebileceğim bir arkadaşım olsun isterim. Çünkü gerçekten zor yalnızlık. Bu yüzden Rusya da bayan arkadaş arıyorum eğer benim gibi Rusya da yaşayan ve kendisine arkadaş arayan bayan arkadaşlar var ise cevaplarını beklerim.Bekar veya evlenmiş ayrılmış ve Rusya ya taşınmış da olabilir. Dürüst, saygılı olması benim için yeterlidir. Aynı düşüncede olan bayan arkadaşlarla tanışmak ve konuşmak arkadaşlık kurmak isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015