Mobil Menü:

Rus Bayan Arkadaş Evlilik - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Rus Bayan Arkadaş Evlilik

Merhabalar ben Rusya dan buraya Türkiye ye gelmiştim. Geleli de bir kaç yıl oldu. Daha önceden bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuğum yok. Bekar yalnız yaşayan bir beyim şuan. Ve hayatımı tekrar bir düzene sokmak ve ciddi bir evlilik aradığım için benim gibi Türkiye de yaşayan ancak Rus bayan arkadaş evlilik düşünen aklında evlilik olan ciddi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.

Bunun için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Şuan Eskişehir de yaşıyorum. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Çalışan saygılı dürüst, nazik ve kibar bir beyim. Hayatım boyunca hem dürüst oldum. Ve bundan sonra da böyle olurum. Eğer evleneceğim bayanı bulursam Eskişehir de yaşamak isterim. Ve çalışmasını istemem. Benim için güven saygı her şey demek ve bunu bilen anlayan dinleyen birisi olması benim için önemlidir. Bunun için de beni öncelikle anlayan beni yakından tanıması gereklidir diye düşünüyorum. Çalışan saygılı bir beyim. Evime düşkün evime ailem düşkün bir beyim. Ben evime aileme düşkün ve hayatıma girecek bayanın da benim gibi evine ailesine düşkün olmasını isterim. Bunun için kendim gibi olan bir bayan arkadaş arıyorum. Rus bayan arkadaş evlilik düşündüğüm için buraya bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. Yaşım 45 bekar bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Boş vakitlerim de evimle ailem ile vakit geçirmesini daha çok severim. Evimle ilgilenmeyi eşimle birlikte gezmek eğlenmek isterim.

Benim düşündüğüm gibi ve benim gibi düşünen hayatını birleştirmek isteyen bekar düzgün dürüst, saygılı bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-45 arası olan Rus bayan arkadaş evlilik düşünen bir beyim. Evleneceğim bayanın çalışmasını istemem bu nedenden dolayı çalışan bir bayan olmasını istemiyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olabilir bunlar benim için sorun olmaz. Ciddi düşünen aklında evlilik düşüncesi olan bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015