Mobil Menü:

Rus Arkadaş Sitesi - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Rus Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Rus bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı anlaşamadık ve ayrıldık. Bunun için de Rus arkadaş sitesi bakıyordum. Ancak pek çok site bulsam da Türkiye de yaşadığım için bunun için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak daha uygun gördüm.

Ve bunun için de Rus arkadaş sitesi aradığım için de bu ilanı buraya açmak ve bu yüzden buraya ilan açmak ve kendini tanıtmak istedim. Ben bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu nedenden dolayı da bekarım bu evliliğimden çocuğum yok. Evine ailesine düşkün dürüst saygılı, samimi narin çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Niğde de yaşıyorum. Çalışan bekar bir bayanım. Kendi halinde yaşayan kendi halinde olan bir bayanım. Ailesine evine düşkün evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım.

Buraya Türkiye ye geleli baya oldu. Burada bir evlilik yaptım ancak istediğim gibi bir evlilik olmadı. Ben ne kadar istesem de istediğim gibi bir evlilik olmadı. Ailesine evine bağlı düşkün vakit geçirmesini seven kendi halinde yaşayan bekar bir bayanım. Ve bunun için de evine ailesine bağlı benim gibi evlenmiş ayrılmış ve çocuğu da olabilir evlilik düşünen ciddi düşünen ve Rus arkadaş sitesi bakan beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015