Mobil Menü:

Romanya Ciddi Evlilik Siteleri - Arkadaş Arıyorum

Romanya Ciddi Evlilik Siteleri

Merhabalar ben Romanya da yaşayan bekar bir bayanım. Hayatta bazen insanlar hata yapar yanlış ilişkiler yanlış evlilikler yapabiliyor. Ben de zamanında yanlış bir evlilik yaptım. Ve insan ikinci bir şans ister hayatından bende bunun için kendime bir kez daha şans vermek hayatımda bir kez daha mutlu olmak ve düzene sokmak istediğim için Romanya ciddi evlilik siteleri bakıyordum.

Niyetim gerçekten evlilik düşünen ciddi bir ilişki arayan bekar bir bayanım. Yaşım 39 bekar çalışan Romanya da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce ki evliliğimden çocuk sahibi değilim. Ailem Türkiye de Eskişehir de yaşıyor. Ben evlenince buraya gelmiştim ve boşandıktan sonra da burada yaşamaya devam ettim. Boşanalı 6 yıl oldu. Bu zamana kadar evlilik düşünmedim çünkü tekrar hayatıma birisini sokmak yada ciddi bir ilişki için hazır değildim. Ancak yalnız başına da olmuyor. Ve insan hayatını birlikte geçirecek gerçekten mutlu olacak seni sevecek önemseyecek hayatında sana değer verecek bir hayat arkadaşı istiyor. Ben de bu düşünceyle bu yüzden de Romanya ciddi evlilik siteleri bakmaya başladım. Ancak tekrar Romanya da kalmak istemiyorum. Eğer tabi burada sevdiğim yada tanıştığım kişi burada yaşarsa yada yaşamak isterse o zaman kalırım. Ama Türkiye den de olabilir. Yani tek istediğim mutlu olmak bu yüzden ciddi bir evlilik düşünen ve ilgilenen bir beyle tanışmak isterim.

Maddi konuda bir beklentim yok. Çalışan ve maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir bayanım. Aradığım bey bekar yada evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olabilir. Romanya da yaşayan veya yaşamak isteyen veya kendi yaşadığı yerde de yaşayabilirim. Kibar nazik anlayışlı ciddi evlilik düşünen hayatını birleştirmek isteyen ve bu düşüncede olan yaşı 39-48 arası olan ve Romanya ciddi evlilik siteleri bakan beylerin cevpalarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015