Mobil Menü:

Romanya Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Romanya Bayan Arkadaş

Merhabalar ben Romanyalı bir bekar yalnız yaşayan bir bayanım. Şuan Türkiye de Kırşehir de yaşıyorum. 3 yıl oldu buraya geleli. Tabi alıştım ancak yalnızlık çekiyorum. O yüzden daha önce de bulunduğum arkadaşlık sitelerinde uzun bekleyişler ve pek açıkçası ciddi düşünen kişiler bulunmadığı için kendime uygun başka bir arkadaşlık sitesi arar iken bu siteyi buldum ve buraya Romanya bayan arkadaş ilanını açmak istedim.

Aslen Romanyalıyım ancak buraya Türkiye ye gelmeye karar vermiştim ve geleli de 3 yıl oldu. Daha önce bir evlilik yaptım Türkiye de ancak bu kağıt üzerinde bir evlilikti ve çok uzun sürmedi ve ayrıldık. Bu nedenden dolayı da ben yalnız yaşayan bir bayanım. Çalışıyorum dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün bir bayanım. Çalışan ve kendi ayakları üstünde duran bir bayanım.Aslında uzun zamandır düşünmüyordum evlilik yapmayı ancak yalnızlık bana çok ağır geldi. Ve ben de kendime ait bit yuva kurmak aile kurmak istediğimden dolayı Romanya bayan arkadaş ilanını açmak mantıklı geldi. Belki beni anlayan dinleyen bir bey bulabilirim diye ve niyeti evlilik olan ciddi olan ciddi düşünen bir bey bulabilirim diye bu ilanı açmak istedim.Şunu da belirtmek isterim ki maddi amaçlar için burada değilim, ve bu gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem. Amacı ciddi olan ciddi düşünen evlilik düşünen bir bey bulabilmek için bu ilanı açmakta bulunuyorum.Yaşım 36 bekar bir bayanım. Pek sosyal bir bayan değilim. Ve boş vakitlerim de yada işten arta kalan zamanlarım da evimde vakit geçiririm. Bir iki arkadaşım var çok bunaldığım zamanda onlarla buluşur ve vakit geçirmesini seven bir bayanım. Kendime göre bir düzenim ve alışkanlıklarım var. Kendi ayakları üstünde yaşamaya çalışan bir bayanım. Ancak artık bende yalnız olmak istemiyorum ve beni anlayacak dinleyecek bir ömür yanımda olacak bir bey aradığımdan dolayı buraya ilan açmak istedim.

Bir bey de aradığım özellikler ilk öncelik dürüst,saygılı, kibar ve nazik bir bey olması benim için önemlidir. Yaşı 36-46 arası olan evlenmiş ayrılmış olabilir ve ya çocuğu da olabilir. Kendisine benim gibi evlenecek birisini arayan ve Romanya bayan arkadaş arayan beylerin cevaplarını beklerim. Benim için yaşadığın yerin önemi yok. O yüzden nerede olursa yaşarım. Önemli olan birbirini anlamak değer kıymet vermek ve ciddi düşünmek evlilik düşünmek benim için önemli olan bu. Maddi bir beklentim yok ve ayrıca evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum çünkü aileme evime benim de katkım olsun isterim. Bu düşünceyle çalışmayı düşünüyorum. Benim gibi ciddi düşünen evlilik isteyen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selam merhaba güzel bayan sizinle tanışmak istiyorum

  2. Selam tanışmak istiyorum.

  3. Merhaba ben suat isterseniz tanışabiliriz bu benim Watsap numaram ararsanız sevinirim.

  4. Slm mhb cep numaranızı atarmısıniz danişalim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015