Mobil Menü:

Rize Bayan Arkadaş - Arkadaş Arıyorum

Rize Bayan Arkadaş

Merhabalar aslında bu şekilde bir ilan açma sebebim Rize bayan arkadaş diye ilan açma sebebim genellikle dul beyler yaşadığı yerde bayan arkadaş aradıkları için ben de bu yüzden bu şekilde bir ilan açmaya karar verdim.

Biraz size kendimi tanıtmak isterim. Yaşım 33 bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Rize de yalnız yaşayan bir bayanım. Çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duruyorum. Aslında tekrar dan bir evlilik gibi bir düşüncem yoktu. Ancak tek başına da hayat geçmiyor. İnsan özeniyor etrafına baktıkça benim de mutlu huzurlu bir aile m olsun diye. Bir de dul olmak küçük bir yerde gerçekten zor. Bunun için tekrar evlenmeye karar verdim. Ve bu yüzden de bir arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Ve bu ilanı da genellikle bakınca kendine bayan arkadaş arayan ciddi düşünen beyler genellikle yaşadığı yere uygun ilan açıyorlar. Ben de bu yüzden Rize bayan arkadaş arayan beyler vardır düşüncesi ile bu ilanı açmak istedim. Zaten Rize den başka bir şehir de yaşamak istemediğimden dolayı da bana çok uygun geldi bu ilan. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün bir bayanım. Pek bir sosyal bir bayan değilim. Daha çok eviyle işi ile ilgilenen ve hayatı bu şekilde giden bir bayanım.Maddi amaçlar için burada değilim. Ve ciddi evlilik düşünen bir bayanım.

Benim istediğim bir bey yada hayatımı bir ömür boyu yanında geçirebileceğim beyden istediğim tek şey. Ailesine evine düşkün evlilik düşünen ciddi olan bir bey arıyorum. Ve Rize de yaşayan bir bey olması da benim için önemli. Zaten ilanı da bu yüzden Rize bayan arkadaş diye açmak istedim. Yaşı 33-40 arası olan maddi bir beklentim yok. Düzenli bir işi ve geliri olması benim için yeterli.Bunu da beklememin sebebi günümüz şartlarında geçinmek için şart diye düşünüyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. İlgilenen ciddi düşünen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. merhaba ben mehmet bayan arkadas arıyorum

  2. Rizeden kaan bende ayrıldım 30 yaşındayım şuan yanlız. Yasıyorum numaram.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015