Mobil Menü:

resimli erkek arkadaş arayan bayanlar - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

resimli erkek arkadaş arayan bayanlar

resimli erkek arkadaş arayan bayanlar yorumlarını bekliyorum. İsmim mesut 38 yaşındayım. 30 ile 45 yaş arası bayanların ilanıma yorum yapmalarını bekliyorum. Dış görünüşe çok önem veren biriyimdir. O nedenle ilanımın ilk kısmına bu uyarıyı ve açıklamasını ekleme gereği duydum.

38 yaşında maddi sorunu olmayan kendi işi ile meşkul boş zamanlarında spor yapmayı seven biriyim. Mümkün olduğunca kendine zaman ayıran ve dış görünüşüne önem veren bir bey sayılırım. Maddi ve manevi olarak ciddi bir karar alarak ilerleyen zamanda evlenmeye hazır biriyim. Bu konuda şüpeniz olmasın.

Aradığım bayan için dış görünüş olarak herhangi bir sınırlama eklemek istemiyorum. Yorumlarınız ve ilan profillerinizden bilgi verirseniz ayrıca bakmaktan zevk alırım. Yaş kriterlerimi yukarıda belirttim. Maddi anlamda karşımdaki bayandan herhangi bir beklentim yok. Çalışıyor ise işine devam edebilir ya da ev hanımı olarak ailesi ile ilgilenmekten zevk alıyorsa ailesi ile ilgilenebilir. Benim için karşımdaki bayan ne şekilde mutlu oluyorsa o şekilde yaşamasına destek olmak.

Yorumlarınızda resimler yanında biraz kendinizden bahsederseniz sizin hakkınızda bilgi sahibi olabilirim. Kriterlerim ne kadar size uygun, sizin kriterleriniz neler ya da boş zamanlarınızda neler yapmaktan hoşlanırsınız gibi sizin hakkınızda fikirler almama yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015