Mobil Menü:

Polonya Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Polonya Bayan Arkadaş

Merhabalar Türkiye de yaşayan burada İzmir de yaşayan bir beyim. Aslen Polonya da yaşıyordum. Ancak buraya İzmir e taşındım ve burada yaşamaya başladım. 5 yıl oldu. ve daha Polonya ya dönmeyi düşünmüyorum. Bunun için de Polonya bayan arkadaş aramaya karar verdim.

Daha önce evlilik yapmadım. İş güç gelir olarak kendimi hazır hissetmeden evlilik düşünmedim. Yaşım 34 bekar bir beyim. Niyetim evlilik olmakla birlikte beni anlayabilecek düşünen evine ailesine bağlı dürüst, saygılı bir bayan arkadaş aradığım için Polonya bayan arkadaş ilanını açmak istedim buraya. Aslında Polonya lı olmasını isterim çünkü aynı yerden aynı ülkede olmak beni iyi hissettirir.Örf ve adetlerimizi bilir diye düşünüyorum. Ve beni gibi Türkiye de yaşayan ve aslen Polonya lı olan ve evlenmek isteyen bir yuva aile kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Ben dürüst, saygılı, samimi nazik kibar bir beyim. Evime aileme düşkün eşimle vakit geçirmek isteyen bir beyim. Çalışıyorum düzenli bir işim ve gelirim var. Evime aileme bakabilirim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Daha çok işi ile ilgilenen yada evi ile ilgilenen bir beyim. Beni anlayabilecek benimle birlikte bir ömür boyu olacak bir hayat arkadaşı bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir bayan da istediğim Polonya bayan arkadaş olması ancak Türkiye de yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 25-34 arası olan bekar hiç evlenmemiş aile yuva kurmak isteyen dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. Çalışmasını istemem ancak kendi isterse de saygı duyarım ve verdiği kararın arkasında dururum. Benim gibi niyeti evlilik olan ciddi bir ilişki arayan ve İzmir de yaşamak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bayan arıyorum.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015