Mobil Menü:

Plovdiv Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Plovdiv Bayan Arkadaş

Yurt dışında yaşamak bir bayan için oldukça zor iken bir de bekar tek yaşamak daha zor. Başka bir ülkede tanımadığın dilini bilmediğin insanların arasında yaşamak inanını çok zor. Bu nedenden dolayı yalnız olduğum için ben de kendime uygun bir arkadaşlık sitesinde ilan açmak ve ilanımı sizinle paylaşmak istedim. Bu sebepten dolayı da Plovdiv bayan arkadaş ilanını açmak istedim.

Belki beni anlayan dul bayan arkadaş buradan da arkadaşlık kurmak isteyen arkadaş edinmek isteyen bir bayan veya erkek arkadaş bulabilirim düşüncesi ile Plovdiv bayan arkadaş ilanını açmakta bulunuyorum. Ben okumak için yurt dışı eğitimi almak için buraya geldim. Aslında yeni geldim de denebilir. Yaşım 26 bekar bir bayanım. Burada hem okuyorum hem de çalışan bir bayanım. Kendi ayaklarımın üstünde duruyorum. Benim gibi yurt dışında yaşayan yalnız olan bayanların veya erkeklerin anlayabileceği gibi ve yukarıda bahsettiğim gibi bir ülkede senin dili konuşan kimsenin olmaması ve yalnız olarak yaşamak gerçekten zor. Bir sohbet edeceğin arkadaşın olmaması gerçekten zor bir durum. Ve bende bu zor durumu burada yalnızlığımı paylaşacak bir arkadaş bulurum düşüncesi ile açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, bir bayanım. Aslen Antalya da yaşıyor ailem ancak ben okumak ve yurt dışı eğitimi almak için buraya geldim. Ancak gerçekten çok büyük bir yalnızlık çekiyorum. Bu nedenden dolayı konuşacak sohbet edecek bir arkadaş arıyorum kendime.

Bayan veya erkek olabilir. Benim gibi seviyeli bir arkadaşlık kurmak isteyen arkadaş edinmek isteyen sohbet etmek dertleşmek konuşmak arkadaşlık isteyen bayan veya erkek arkadaşların dul arkadaş cevaplarını bekliyorum. İlanımı Plovdiv bayan arkadaş üzerine açmak istedim ki belki çok düşük bir ihtimal ancak Plovdiv de yaşayan bir arkadaş bile bulurum düşüncesi ile bu şekilde bir ilan açmak istedim. Dürüst, saygılı ve arkadaşlık arayan ve yaşı 25-35 arası olan bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015