Mobil Menü:

Plovdiv Arkadaş Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Plovdiv Arkadaş Sitesi

Merhaba ben yakın zaman da Bulgaristana gideceğim hem gezmek için hem de bir süre kalmayı düşünüyorum. Bazı sebeblerden dolayı ancak tabi insan bir taraftan da endişe duyuyor çünkü ilk defa başka bir ülkeye gideceğim ve dilini bilmediğim yabancı bir yere gitmek beni biraz endişelendiriyor. Bunun için de Plovdiv arkadaş sitesi bakmak ve oraya gelmeden önce birileriyle tanışmak istedim.

Bunun için Plovdiv arkadaş sitesi bulamadım ancak, aslında buldum da bana uygun gelmedi. Ve bu arkadaşlık sitesini bulunca da buraya bu ilanı açmak istedim. Bulgaristan plovdiv de yaşayan ve oraya geldiğimde bana maddi açıdan değil manevi açıdan yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum. Gezdirecek ve ev tutma da bana yardımcı olacak en azından alışana kadar manevi olarak yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum. Yaşım 29 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Haliyle ilk defa uzak bir ülkeye gideceğim ve dilini bilmediğim yabancı bir ülke ilk defa giden herkes herkes gibi neresi olursa olsun hiç bilmediğin yabancı bir yere gidince endişe duyarsın ve biraz korku duyarsın şu andan da ben bu şekildeyim ve en azından alışana kadar yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum.Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, arkadaş canlısı bir bayanım.

Beni anlayan Bulgaristan Plovdiv de yaşayan evli bekar bayan erkek fark etmez bana orada yardımcı olacak manevi açıdan yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların Plovdiv arkadaş sitesi bakan veya orada yaşayan ve yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015