Mobil Menü:

Pariste Bayan Arkadaş - Arkadaş Arıyorum

Pariste Bayan Arkadaş

İyi günler ben Fransa Paris de yaşayan bir bayanım. Okumak yurt dışı eğitimi almak için oraya gittim ve işimi de bulunca daha geri dönmek istemedim. Bunun için de buraya Pariste bayan arkadaş ilanını açmak istedim.

Bu ilanı açma sebebime gelince birazdan açıklayacağım öncelikle uzun zamandır bu arkadaşlık sitesini takip ediyorum ve bir tane de ben ilan açmak istedim. İlk defa bu arkadaşlık sitesine ilan açıyorum ve yanlış anlaşıldığım durum olursa veya eksik unuttuğum yerler olursa kusura bakmayın. Pariste bayan arkadaş yaşayan benim gibi burada eğitim gören veya yaşayan bir arkadaş arıyorum.Ben daha geri dönmek istedim işimi kendime göre bir düzenimi burada Paris de kurdum. Tabi arada bir tatil günlerim de yada yaz tatillerin de ailemi görmeye geliyorum ancak çoğunluk olarak zamanım burada geçiyor. Tabi zorlandığım yerler de var. Başka bir ülkede kimseyi tanımıyorsun onların dilini ne kadar konuşuyor olsan da yabancılık çekiyor insan ve yalnız kalıyorsun. Ben de bu yalnızlığı hissettiğimden dolayı bu arkadaşlık sitesinde kendime uygun bir sohbet arkadaşı arıyorum. En azından buradan da olsa sohbet edebileceğim yalnızlığımı paylaşabileceğim bir arkadaş arıyorum. Dürüst,saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Yaşım 34 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım okul iş derken başka bir yerde tekrar dan bir hayat kurmaya çalışır iken evliliği unuttum. Zaten halen de şuan lık evlilik gibi bir düşüncem yok. Daha çok bir arkadaşa ihtiyacım var. Çünkü kimsenin olmaması yalnızlık çok zor bir durummuş. Ben bunu buraya gelince daha iyi anladım.

Benim gibi kendine arkadaş arayan sohbet etmek isteyen sohbet arkadaşı arayan ve Pariste bayan arkadaş arayan bayan veya erkek arkadaşlar var ise cevaplarını beklerim. Dürüst, samimi olması benim için önemlidir. Yaşı yaşıma yakın olursa sevinirim. Çünkü birbirimizi daha iyi anlarız ve daha iyi sohbet ederiz diye düşünüyorum. ilgilenen bayan veya erkek arkadaşların ilanıma cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Bende aynı sekılde Paris’te yasıyorum kendıme es arıyorum gencım saglam atık bırıyım

 2. Merhaba Paris’te sohbet ile birlikte bir rehberede ihtiyacım var.

 3. Selm bende bayan arkadaş arıyorum vakit geçirecek dilerseniz tanışırızz.

 4. Merhaba ben 40yasindayim ilgilenirseniz.

 5. Ben Paris’te yaşıyorum bayan arkadaş arıyorum.

 6. slm sizinle tanışmak itrerim.

 7. Selam gel tanışalım müsaitsen pariste yaşıyorum bana ahşaptan yazabilirsin.

 8. Selam müsaitsen konuşalım numaram burda sizinle tanışmak istiyorum bende pariste yaşıyorum.

 9. Merhaba Paris’te yaşıyorum bayan arkadaş edinmek istiyorum.

 10. Merhaba bende pariste yaşıyorum tanışmak isterim sizinle sizde isterseniz memnun olurum.

 11. Merhaba bayan arkadaş arıyorum.

 12. Merhaba nasipsiniz bende sizin gibiyim isterseniz tanişabiliriz sizinle.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015