Mobil Menü:

Özel Bayan Arkadaş İlanları - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Özel Bayan Arkadaş İlanları

Bayanlara yönelik bir arkadaş sitesi bulmak sadece bayan arkadaşlarla arkadaşlık kurmak isteyen sohbet etmek isteyen özel bayan arkadaş ilanları bulmak oldukça zor aslında. Bir bayan olarak bende beni en iyi anlayacak kişi bir bayan arkadaş olur diye düşünerek bu ilanı açmak istedim.

Aslında bir bayan için de bazen konuşacak hele bu bayan sosyal bir bayan değilse o zaman daha çok zor oluyor. Ve bir bayan en iyi kendi cinsi ile sohbet edebilir onu anlayacak yaşadıklarını anlayacak ve dinleyecek olan yine bence bir bayan arkadaştır. Bunun için bende kendime bir bayan arkadaş arıyorum. Sohbet edebileceğim konuşabileceğim beni dinleyecek bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de bu özel bayan arkadaş ilanları açmak istedim. Yaşım 39 bekar bir bayanım. Daha önceden bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Pek sosyal bir hayatım yok. Daha çok ev ve iş arasında hayatım geçiyor. Dürüst, saygılı, samimi bir bayanım. Ve gerçekten hem yeni insanlarla tanışmak istediğimden hem de benimle konuşacak bir arkadaş bayan arkadaş arıyorum. Çünkü herkesin belli dönemler birisiyle konuşmaya bir arkadaşı dostu ile dertleşmeye ihtiyaç duyar şu an bende o durumdayım. Bayan arkadaş aramamın nedeni ise bir bayanı diğer bayan arkadaş daha iyi anlayabilir. Benim istediğim sadece arkadaşlık dostluk olduğundan buraya ilan açmak mantıklı geldi.

İlgilenen bayanların ve ya özel bayan arkadaş ilanları arayan kendisine arkadaş arayan bayan arkadaşlar var ise benim gibi dost olacak arkadaş olabilecek birbirimizi dinleyecek olan ve dürüst, saygılı, samimi içten bir arkadaş arıyorum. İlgilenen bayanların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015