Mobil Menü:

Osmaniye Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Osmaniye Bayan Arkadaş

Merhabalar ben Osmaniye de yaşayan bekar bir beyim.Daha önce den de başka bir arkadaşlık sitesinde bulundum. Ancak daha sonra o arkadaşlık sitesinden çıktım. Çünkü pek ciddi arkadaşlık kurmak isteyen kendime göre bayan arkadaş bulamadım. Bunun için başka bir arkadaş sitesi aramaya karar vermiştim. Ve karşıma çıkan bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya Osmaniye bayan arkadaş ilanını açmak istedim.

Yaşım 48 bekar bir beyim. Dürüst, saygılı, samimi, kibar ve nazik bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ayrılalı da çok oldu. Bu evliliğimden bir çocuğum var oda büyüdü kendisine ait bir yuva kurdu. Ben de artık yalnız olmak istemediğimden dolayı kendime hayatıma uygun bir Osmaniye bayan arkadaş arıyorum. Osmaniye de yaşamak istemesi yaşayan bir bayan olması benim için önemlidir.Çalışan ve maddi yönden bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Artık yalnız olmak istemiyorum. Bende beni anlayan beni dinleyen eve geldiğimde oh diyebileceğim huzur bulabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Çalışan kendi halinde yaşayan bir beyim. Evlendikten sonra Osmaniye de yaşamak istiyorum çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemem. Evim işim her şeyim burada ve bu yaştan sonra da başka bir yerde tekrar dan başka bir yerde düzen kurmak istemiyorum. Evine ailesine düşkün bende eşimi koluma takıp gezmek eğlenmek onun yanında mutlu olmak istiyorum.

Bir bayan da istediğim özellikler öncelikle dürüst, saygılı evine ailesine düşkün bir bayan olmalı. Daha önceden evlilik yapmış ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Birbirimizi anladıktan sonra tanıştıktan sonra aynı karar da olduğumuz takdirde evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Eşim olacak bayanın çalışmasını istemem eviyle ilgilenmesini benimle ilgilenmesini isterim. Ancak kendi isterse de çalışmayı engel olmam verdiği karara saygı duyar ve arkasında dururum.Yaşı 40-48 arası olan ve Osmaniye bayan arkadaş yaşamak isteyen ve evlilik düşünen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015