Mobil Menü:

Osmaniye Arkadaş Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Osmaniye Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Şeyma Osmaniye de yaşıyorum. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım çok sevdim ve evlendik 18 yaşında ama neyin ne kadar doğru olduğunu bilmeden bir evlilik gerçekleştirdim ve çok yanılmışım ve bazı sebeblerden dolayı anlaşamadık ve daha fazla yürütemedik ve ayrıldık. VE yalnız olduğumdan dolayı ve tekrar evlilik düşündüğümden dolayı da Osmaniye arkadaş sitesi bakıyordum.

Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya benim gibi ilan açan kişileri görünce bende kendi ilanımı açmak ve bu Osmaniye arkadaş sitesi ilanını bu arkadaşlık sitesine açmak istedim. Bazen yanlış evlilikler yaparız bende bu tür bir evlilik gerçekleştirdim. O yaşta sevgiye aşka inandım ve sevgim ve aşkım için çabaladım ama tek taraflı olmuyor ve o yaşta tanıdığını sandığın kişi aslında tanımadığını fark etmekte insanı büyük bir hayal kırıklığına uğratıyor. 4 sene evli kaldıktan sonra baktım olmuyor ve ayrılmaya karar verdik. Ve ailemin yanında Osmaniyeye geri döndüm ve ailem ile birlikte yaşıyorum. Bu evliliğimden çocuğum olmadı ne yazık ki ben istedim ama olmadı. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Şu an 31 yaşında bekar çalışan bir bayanım. Artık gerçek beni seven gerçekten tanıdığımı düşündüğüm anlayışlı mutlu bir evlilik istiyorum ömür boyu yanımda olacak beni sevecek bir eş arıyorum.

Bunun için de Osmaniye arkadaş sitesi ilanlarına baktım. Ancak pek benim ilgimi çeken bir ilan bulamadım ve bu nedenden dolayı kendi ilanımı açmak istedim.Yaşı 31-38 arası olan maddi konuda bir beklentim yok ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Hem evlendikten sonra bende çalışmak isterim ki aileme evime destek olmak isterim. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. İStediği yerde yaşarım bunlar benim için sorun olmaz. Yeter ki gerçekten olduğu kişi olsun evine ailesine bağlı seven dürüst, saygılı, sadık evi ailesi ile vakit geçirmesini seven eşine düşkün bir bey arıyorum. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan ve evlilik düşünen bir ömür boyu hayat arkadaşı arayan ciddi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bir bey arıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 38yaşındayım evlenmek istiyorum

  2. Merhaba. İlanınızı gördüm. Sizinle tanışmak istiyorum.

  3. Merhaba seyma hanm bn samet 30 yasındayim 18 19 ay oldu ayrilali 4 yasinda oqlum var dusunjrseniz sizde ewlilik tanismak isderim sizinle konusmak osamniyede oturuyom bnde.

  4. Ben de yalnızım.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015