Mobil Menü:

Olgun Kadın Bulma - Dul Bayan Arkadaş

Olgun Kadın Bulma

Merhaba ben yeliz 30 yaında bekar bayanım. Olgun Kadın Bulma ilanı oluşturma nedenim dürüst kendini bilen bir bey ile tanışarak ciddi bir yolda beraberce adım atmak istememdir. Bursa da yaşıyorum bekarım daha önce hiç evlilik yapmadım. Aynı zamanda çalışıp aileme destek olmaya çalışıyorum. Evcimen içine kapanık bir yapım var ve bu nedenle genelde tüm zamanımı işim ve ailem ie harcamayı tercih ediyorum. Durum böyle olunca da pek gezecek sosyalleşecek zamanım olamıyor. Bu sebeple bir arkadaşlık sitesinde ilan oluşturmak çok makul göründü ve bir şansımı denemek istedim.

Açıkcası ilk defa bir Olgun Kadın Bulma ilanı oluşturuyorum ve ne çeşit mesajlar gelir ya da hayalimdeki beye ulaşabilirmiyim pek bilememekteyim. Yinede aradığım özellikler ve kriterleri sıralamak gerekirse. Herşeyden önce girişde de bahsettiğim gibi dürüst bir kişiliği olması ve dürüst bir yaşantısı olması çok önemli. Ben ciddi düşünen bir bayanım ve bu amaçla buradayım. Karşımdaki beyinde ciddi düşünen ve bu amaçla burada olmasını tercih ederim. Evliliğe hazır her bey gibi sürekli bir işi ve ailesine bakabilecek bir seviyede maddiyatı olması benim için maddi kriterlerimi karşılaması anlamına gelir. Çok büyük maddi hedeflerim yok ve bunun için burada değilim. Bu nedenle bu gibi mesajlar ile bana yazmayın lütfen. Bekar beyler ya da dul çocuk sahibi olmayan beyler olabilir. 30 ile 35 yaş aralığı yaş kriterimdir. Evliliğim ardından da şu an çalıştığım işime devam etmek istiyorum. Bu neenle Bursa ve çevresi ya da burada yaşayabilecek biri olması tercihlerim arasında. Ayrıca evlilik ardından eşinin çalışmasında bir çekince görmemesi de önemli tabi. Dırş görünüş olarak herhangi bir belirleyici kriterim yok aklımda şu an açıkcası. Ancak ben kendine özen gösteren bir bayan olarak eşiminde bu şekilde kendine özen gösteren bir bey olmasını tercih ediyorum.

Girişde de bahsettiğim gibi ilk defa bir Olgun Kadın Bulma ilanı oluşturuyorum bu nedenle aklıma gelenleri yazdım. Unuttuğum ya da merak ettiğiniz konular olur ise seviyeli ve dürüstçe yazılmış her mesaja zevkle yanıt vereceğimden emin olabilirsiniz. Mesajlarınızı bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015