Mobil Menü:

Mynet Arkadaş Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Mynet Arkadaş Sitesi

Eskiden çok yaygın olarak kullanılan bu arkadaşlık siteleri bu kadar yaygın olmadan önce msn veya mynet arkadaş sitesi vardı. İnsanlar burada kendilerine arkadaş bulmak sohbet etmek chat odalarına katılmak istiyorlardı.

Bu arkadaşlık siteleri o zaman bu kadar yaygın değildi. Tabi aralarında vardı ancak bu kadar her aradığında bulabileceğin bir şey değildi. Ve sınırlı sayıda olduğundan dolayı da pek çoğu kişi bunların olduğunu dahi bilmiyordu. O zamanlar çok olarak kullanılan mynet arkadaş sitesi vardı ve onların benzerleri vardı. Ve insanlar orada kendilerine arkadaş bulup sohbet ediyorlar ve konuşuyorlardı. Yada yeni insanlarla tanışmak arkadaşlık kurabiliyorlardı. Şimdi biraz unutulsa da halen mynet gibi eski arkadaşlık uygulamalarını kullanan kişiler var. Her halde bu ilanı okuyan bir çok kişi mynet de hesabının olduğunu ve burada bir zamanlar oda arkadaşlık kurduğunu hatırlar diye düşünüyorum. Bunun için bende biraz eskiye dönmek istiyorum. Çünkü eskiden kurulan netten bile kurulsa daha samimi daha içten bir arkadaşlık oluyordu. Ve mynette oyun oynayan bir bayan olduğumdan dolayı da bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim.

Hem oyun arkadaşı aradığım için hem de orada sohbet edecek konuşacak bir arkadaş aradığım için mynet arkadaş sitesi ilanını bu arkadaşlık sitesine açmak istedim. Sizinde aklınızda bu şekilde bir düşünce varsa hem oyun oynayıp hem sohbet etmek arkadaşlık kurmak isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015