Mobil Menü:

Moldova Ciddi Evlilik - Arkadaş Arıyorum

Moldova Ciddi Evlilik

Merhabalar ben Moldova da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar çalışan kendi halinde yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce evlilik yapmadım. Moldova da yaşayan bekar bir bayan olarak yurt dışında yalnız yaşayan bir bayanım. Benim istediğim Moldova ciddi evlilik düşündüğüm için bu gibi bir arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Benim için önemli olan yurt dışında da yaşayabilir veya Türkiye de yaşayan bir bey olabilir. Ben artık evlilik düşünen ve gerçekten evlenmeye karar veren bekar çalışan bir bayanım. Ailem Türkiye de yaşıyor. Ben okuma eğitim ve iş derken buraya geldim ve burada yaşamaya karar verdim. Ancak yaş belli bir yere gelince ve teklik de artık insana fazla gelince evlilik düşünmeye ve evlenmeye karar vedim. Ancak bunun için doğru kişi olması benim için önemli. Maddi konu benim için önemli değil. Benim istediğim beni anlayan her zaman yanımda olacak olan gerçekten aile kurmak sevgi düşünen ve sevgi besleyen kalbinde aşkın olduğu bir bey istiyorum. Benim gibi düşünen ve evlilik düşünen ve bu konuda ciddi bir ilişki düşünen bir bey arıyorum. Bunun için de Moldova ciddi evlilik ilanlarına bakmaya ve bu gibi yerlere bakmaya karar verdim.

Benim gibi evlilik düşünen evine ailesine bağlı olan ve evlenmeyi düşünen yurt dışında ve ya Türkiye de yaşayan daha önce evlenmiş ayrılmış olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Benim gibi düşünen ve evlilik düşünen ve bu konuda ciddi olan Moldova ciddi evlilik ilanlarına bakan bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba hanfendi bende normalde Türkiye de yaşıyorum şuan moldovaya geldim eğer ciddi düşünürseniz sizinle tanışmak isterim sizin ilanınızı okudum ve sizi tanımak istedim gerçekten çok güzel bir bayansiniz Allah sahibinize bağışlasın eğer mahsuru yoksa whatsapp kullanıyorsanız bana ulaşırsınız çok memnun olurum görüşmek dileği ile inşallah numaram umarım yazarsınız.

  2. Ben gerçekten sevgi saygı isteyen biri olarak karşımdaki insanında dürüst olmasını bekliyorum evlendim ayrildim Türkiye’den ciddi düşünüyorum iletişime gecebiliriz.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015