Mobil Menü:

Modern Kız İsmi Arıyorum - Arkadaş Arıyorum

Modern Kız İsmi Arıyorum

İyi günler aslında ilk defa böyle bir siteye arkadaşlık sitesine ilk defa ilan açmakta bulunuyorum ve aslında kararsız da kaldım diyebilirim. Ancak modern kız ismi arıyorum güzel ve aynı zamanda modern olacak güzel bir kız ismi arıyorum bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Modern kız ismi arıyorum aslında bu ismi yeğenim olacak yakın zamanda dünyaya gelecek bunun için güzel ve aynı zamanda modern bir isim olmasını istiyoruz. Ve bu konuda ben de abime fikir vermek istediğim için ve bana da sordular açıkçası sende bulabilirsen bize söyle diye benim de fikirlerimi sordular bunun için de ben de yeğenime güzel bir isim bulabilmek için bazı yerlere baktım ancak pek beğendiğim şekilde güzel bir isim bulamadım bu nedenden dolayı da güzel fikirler almak ve bakmak için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Güzel ve modern kız ismi arıyorum bunun için de bazı yerlere baktım. Aslında her ebeveyin olarak dünyaya yeni gelecek yeni doğacak çocuklarımıza güzel isim koymak ve bunun heyecanıyla olmak güzel bir duygu bunun için de bu yönden bende yeğenime güzel bir isim bulmak ve bakmak istediğim için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve sizlerden bazı fikirler almak istedim. Umarım güzel fikirler verecek kişiler olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015