Mobil Menü:

Mersin Ciddi Evlilik Sitesi - Arkadaş Arıyorum

Mersin Ciddi Evlilik Sitesi

İyi günler ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Aslında bakarsanız bu gibi bir arkadaşlık sitesinde daha önce hiç bulunmadım. Mersin de yaşayan bekar bir bayanım. Bu arkadaşlık sitesini takip ediyordum. Ancak pek ilan açmadım bulunmadım. Ve buraya Mersin ciddi evlilik sitesi arar iken bir kez daha denk geldim ve ilan açmak istedim.

Ve bu arkadaşlık sitesi diğerlerine göre daha yakın geldi. En azından benim düşünceme. Ve bu nedenden dolayı da ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 41 bekar çalışan daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Mutlu huzurlu bir evlilik arıyorum. Düzgün bir yuva kurmak mutlu olacağı yanında kendini güvende hissedeceği onunla hem arkadaş hem eş gibi olabileceğim bir eş arıyorum. Bu yüzden de Mersin ciddi evlilik sitesi bakıyordum. Benim ilan açma nedenim evlilik düşüncesi ile tanışabileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş arıyorum. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evini ailesini düşünen mantıklı ve sevgi üzerine bir evlilik düşünüyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Mersin de yaşıyorum. Yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Karşımda ki tanışacağım insandan da maddi konuda bir beklenti beklemiyorum.

Tek istediğim her bayanın isteyeceği gibi sevgi saygının olduğu yanında kendini güvende hissedeceğim sevebileceğim anlayışlı dürüst saygılı bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Yaşadığı yer önemli değil. Eğer anlaştıktan sonra istediği yerde yaşayabilirim benim için bir engel yok. Önemli olan gerçekten birbirimizi anlayabilmek ve tanımak diye düşünüyorum. Yaşı 41-48 arası olan mutlu bir evlilik düşüncesi olan ciddi olan beylerin Mersin ciddi evlilik sitesi arayan beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Benimle sevgili olurmusun

  2. Mersin’de ne tesadüf bende arkadaş arıyorum bayan.

  3. Mersin’de ne tesadüf bende arkadaş arıyorum.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015