Mobil Menü:

Lüleburgaz Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Lüleburgaz Bayan Arkadaş

Ben Kırklareli nin Lüleburgaz ilçesinde yalnız yaşayan bir beyim. Bu arkadaşlık sitesinin alt kategorisin de bu ilanı açabilirim düşüncesiyle buraya Lüleburgaz bayan arkadaş ilanını açmak istedim. Buraya ilan açma sebebimi ve sizlere biraz kendimi tanıtmak isterim.

Bir arkadaşlık sitesine ilan açmayı uzun zamandır düşünüyordum. Ancak benim için hangi sitenin daha doğru olduğuna bir türlü karar veremiyordum. Haliyle bir sürü arkadaşlık siteleri var ve hangisinin benim açımdan daha iyi olur diye düşünüyordum. Daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya Lüleburgaz bayan arkadaş ilanını artık açmaya karar verdim. Benim amacım ciddi evlilik düşünen hayatını bir bayan arkadaşla birleştirmek isteyen bir beyim. Yaşım 53 bekar çalışan aynı zamanda emekli bir beyim. Kendi iş yerim var mobilya dükkanım var orada hem vakit geçiriyorum hem de az çok iyi veya kötü bir gelir sağlıyor. Aynı zamanda da emekliyim. Maddi yönden herhangi bir sıkıntım yok. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuk sahibiyim oda artık büyüdü kendi yuvasını ailesini kurdu. Ve bende yalnızlığımı daha çok hisseder oldum. Dürüst, saygılı, kibar, nazik, kültürlü bir beyim. Hayatımda her zaman dürüst oldum. Ve bundan sonrada bu şekilde olurum. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok.

Benim istediğim bayan arkadaş evine ailesine bağlı eşi ile birlikte olmayı seven vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 45-50 arası olan bayan arkadaşlar ve Lüleburgaz da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş olmalı. Dürüst, samimi, saygılı, kültürlü bir bayan arkadaş arıyorum. Başka bir yerde yaşamak istemiyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemem. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. İlgilenen Lüleburgaz bayan arkadaş ilanıma ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bayan arkadaşları beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Telno lutfeb

  2. Selam lüleburgazlı bayanlar arkadaşlık etmek isteyen telefonumu arar veya mesaj atar bende arardım telefon numaram.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015