Mobil Menü:

Lüleburgaz Bayan Arkadaş Arayanlar - Arkadaş Arıyorum

Lüleburgaz Bayan Arkadaş Arayanlar

İyi günler ben aslında ciddi düşünen evlilik düşünen bir bayanım. Ancak etrafımda kendi yaşıtım da ciddi düşünen evlilik düşünen bir bey bulamadım. Bunun için de bu arkadaşlık sitesine Lüleburgaz bayan arkadaş arayanlar diye ilan açmak istedim. Aslında bu ilanı açar iken çok düşündüm. Ancak artık yalnızlık iyice beni bunalttı ve ondan dolayı da ilan açmak benim için daha ağır bastı.

Ben Kırklareli Lüleburgaz ilçesinde yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı yürümedi ve ayrılmaya boşanmaya karar verdik. Bazen ne kadar istersen iste ne kadar uğraşırsan uğraş olmayınca olmuyor bir şey. Bu nedenden dolayı bende yalnız yaşamaya kendime göre bir düzen kurdum ve yaşamaya çalışıyorum. Çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duran saygılı dürüst, çalışkan samimi neşeli bir bayanım ve belki kendine bayan arkadaş arayan beyler vardır diye de Lüleburgaz bayan arkadaş arayanlar ilanını açmak mantıklı geldi. Maddi amaçlar için burada değilim bunu belitmek isterim amacım arkadaşlık seviyeli sohbet etmek konuşmak dertleşmek için bu ilanı açmak istedim. Şuanlık ciddi bir şey düşünmüyorum dürüst olmak gerekirse. Şu anlık amacım arkadaşlık seviyeli sohbet etmek daha çok buna öncelik veriyorum. Yaşım 35 bekar bir bayanım. Evliliğimden çocuk sahibi değilim.

Benim gibi arkadaşlık kurmak tanışmak seviyeli bir sohbet etmek isteyen ve Lüleburgaz da yaşayıp da kendisine arkadaş arayan beylere ulaşmak için Lüleburgaz bayan arkadaş arayanlar ilanıma cevap verecek olan beylerden istediğim tek şey dürüst olun saygılı olun. Ve yaşı 35-45 arası olabilir evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu olabilir. Benim gibi amacı arkadaş edinmek konuşmak seviyeli sohbet etmek isteyen arkadaşları beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Mrb arkaslik icin yazdim 34 yasim rekax yasayan samimi sicak arkadaslik isterswn görusebiliriz

 2. Merhaba tanışmak isterim.

 3. Merhaba arkadaşlar ben aslen KARAMAN lüleburgaz da çalışıyorum bayan arkadaş arıyorum

 4. Merhaba hamfendi seninle tanışmak isterim mahsuru yoksa canım.

 5. Merhaba hamfendi seninle tanışmak isterim mahsuru yoksa.

 6. Merhaba tanışmak istiyorum sizinlee.

 7. Merhaba ben lüleburgaz seni memnun ederim 17 yaşındayım.

 8. Merhaba.

 9. Merhaba lüleburgazdayim sohbet muhabbet etmek icin rahatsiz ediyorum.

 10. Merhaba hanımefendi.

 11. Merhba bende istanbuldan geldim hızlı tren projesinde çalışıyorum yanlızım sizinle tanışmak samimi ve güvenilir bir arkadaşlık kurmak istiyorum.

 12. Merhaba işimden dolayı Lüleburgaz dayım yalnızlık zor akşamları dolaşabileceğim arkadaş arıyorum.

 13. Bende ciddi bir evlilik düşünüyorum.

 14. Akşamları dolaşmak istersen mesaj at numaram arabam falan lüks takıla biliriz.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015