Mobil Menü:

Londra’da Kız Arkadaş Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Londra’da Kız Arkadaş Arıyorum

Merhaba ben Londra da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Aslında buraya yeni geldim de diyebiliriz. Geleli 4 ay filan oluyor. Ancak başka bir ülkeye gelmek ve tanımadığın dillerini örf ve adetlerini bilmediğin bir yere gelmek gerçekten zor. Bunun için ben de Londra’da kız arkadaş arıyorum ilanını bu arkadaşlık sitesine açmak istedim.

Aslında ben İzmir de yaşıyorum. Yaşım 28 bekar çalışan ve aynı zamanda yabancı dil eğitimi alıyorum. Londra ya gelmek ve burada dil eğitimi okul eğitimimi tamamlamak istedim. İnanın bana bu bir bayan için de zor olur bir erkek için de. Çünkü kendi ülken de başka bir yere gitmeye benzemiyor. O zaman o kadar yalnız hissetmiyorsun başka şehire gitsen bile en azından aynı dili konuşuyorsunuz ve bir süre sonra kendine arkadaş yada çevre kurabiliyorsun. Ama başka bir ülkeye gitmek yada yerleşmek kısa süreli olsun uzun süreli olsun inanın insana bambaşka bir his veriyor. Kimseyi tanımıyorsun dillerini bilmiyorsun örf ve adetlerini bilmiyorsun ve bir yabancı gibi hissediyorsun kendin ve yalnız kalıyorsun. İşte bende bu yüzden hem birbirimize arkadaşlık yaparız hem de sohbet etmiş konuşmuş oluruz yardımcı oluruz diye Londra’da kız arkadaş arıyorum ancak bunu tabi öyle kolay bir şekilde bulamadım. Bunun için de arkadaşlık sitelerine baktım. Londra da yaşayan yalnız olan bayanlar var mı diye tabi bununla ilgili ilan açanları gördüm. Ama ben yazmak istemedim bir de emin olamadım halen Londra da yaşayıp yaşamadıklarından bu nedenden dolayı kendim ilan açmak daha iyi olur diye düşündüm. Dürüst, saygılı, kibar, nazik, anlayışlı bir beyim.Daha önce hiç evlilik yapmadım çalışan bekar bir beyim.

Benim gibi Londra da yaşayan ve kendine arkadaş arayan sohbet edecek birbirimize yardımcı olacak arkadaş arayan Londra’da kız arkadaş arıyorum ilanımla ilgilenen yaşı önemli değil evlenmiş ayrılmış da olabilir. Eğer Londra da yaşayan ve arkadaşlık kurmak isteyen bayan arkadaşlar varsa ilanıma cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba canım nasılsın Londra iyi akşamlar.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015