Mobil Menü:

Litvanya Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Litvanya Bayan Arkadaş

Merhabalar ben Litvanya da yaşayan bir beyim. Aslında yarı yılım Türkiye de yarı yılım Litvanya da yaşıyorum. Bekarım daha önce kısa süreli bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Ve bu evliliğim den çocuk sahibi değilim . Burada istediğim aslında kendime ciddi düşünebileceğim ve benim gibi ciddi düşünen bir Litvanya bayan arkadaş orada da Türkiye de benimle birlikte yaşayabilecek bir bayan arkadaş arıyorum.

Dürüst, saygılı, samimi nazik ve kibar bir beyim. 39 yaşında bir beyim. Maddi olarak herhangi bir sıkıntım yok. Niyetim ciddi bir ilişki düşünen bir beyim. Artık ben de hayatımı bir düzene sokmak ve evimle ailem ile mutlu olmak istediğimden dolayı kendime uygun hayatıma uygun bir bayan arkadaş arıyorum. Biraz yaşantım iki yerde de yaşadığımdan dolayı benim gibi yarı Türkiye de yarı yıl Litvanya da yaşayabilecek ve uyum sağlayabilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Hayatımda ilk defa bir arkadaşlık sitesine bakıyorum ve buraya güvendiğim için en azından benim için iyi bir yer olduğunu düşündüğüm için bu arkadaşlık sitesine bu Litvanya bayan arkadaş ilanını açmak istedim. Romantik duygusal çalışan dürüst bir beyim. Hayatım boyunca hem sıcak bir aile özlemi çektim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün eşi ile vakit geçirmek isteyen evi ile ilgilenen bir beyim. Tabi sosyal bir hayatım veya arkadaşlarım var ancak o bekar olduğumdan dolayı ben evlenince eşime evime bağlı eşimi takıp koluma hafta sonları gezmek onunla birlikte eğlenmek isteyen bir beyim.

Bir bayanda istediğim özellikler dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven hayatı seven ve biraz da benim yaşantıma ayak uydurabilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Çalışmasına gerek yok ancak isterse de saygı duyarım. Benim için güven dürüstlük çok önemlidir. Yaşı 30-39 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Bunlar benim için sorun değil anlaşıp uyum sağlayabildikten sonra birbirimizi anladıktan sonra bence hiçbir şey sorun olmaz diye düşünüyorum. Litvanya bayan arkadaş ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015