Mobil Menü:

Letonya Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Letonya Bayan Arkadaş

Merhabalar ben Türkiye den Letonya ya yerleşen bir beyim. Aslında normal de Çanakkale de yaşıyorum. Ancak iş yüzünden buraya Letonya ya yerleşmek zorunda kaldım. Bu nedenden dolayı da Letonya bayan arkadaş ilanını açmak bu arkadaşlık sitesin de paylaşmak istedim.

Daha önce bir arkadaşlık sitesinde bulunmadım. Ve bu ilk defa bir arkadaşlık sitesine ilan açmaya bir karar verdim. Ve bu yüzden bu arkadaşlık sitesine Letonya bayan arkadaş ilanını açmak istedim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ve bu evliliğimden bir çocuğum var. Ve iş yüzünden anlaşamadık ben çok Seyehat etmem gerekti. Ancak eski eşim bunu istemedi. Ve tabi başka sebeplerde var ve bu yüzden de ne kadar istemesek de ayrılmaya karar verdik. Çocuğum benimle birlikte yaşıyor. Yarı yılım Letonya da yarı yılım da Türkiye de geçiyor. Dürüst saygılı samimi kibar ve nazik bir beyim. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Ancak tek istediğim ve hayatımda eksik olan tek şey kendimi yalnız hissetmem ve bu nedenden dolayı yalnız olduğumu belirtmek istedim. Yaşım 39 bekar yalnız yaşayan bir beyim. Kültürlü bir beyim. Evine ailesine düşkün bir beyim. Kötü bir alışkanlığım yok ve gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün bir beyim. Benim gibi evine ailesine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir bayan da istediğim tek şey evine ailesine düşkün ailesine kıymet ve değer veren bir bayan arkadaş arıyorum. Bir bayan arkadaş da aradığım şey evine ailesine düşkün olan daha önce evlilik yapmış ayrılmış olabilir. VE evine kıymet veren değer veren bir bayan arkadaş olabilir. Ve ilgilenen bayan arkadaşların ve ayrıca şunu da belirtmek isterim ki Letonya bayan arkadaş yani Letonya da yaşamak isteyen ve ayrıca seyehat etmemi sorun etmeyecek benimle birlikte olacak bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Ve ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015