Mobil Menü:

Lefkoşa Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Lefkoşa Bayan Arkadaş

Merhabalar ben Kıbrısın Lefkoşa da yalnız yaşayan bir beyim. Aslında uzun zaman önce buraya taşındım ve bir daha memlekete dönmedim. İşim gücüm mesleğim işim evim düzenim her şeyim burada ve daha da bu yaştan sonra bozup başka bir yerde yaşamak istemem. Bunları söyledim çünkü ilanımı o yüzden Lefkoşa bayan arkadaş yaşayan veya yaşayabilecek olan bir bayan arkadaş aradığımdan dolayı bu ilanı açmak istedim.

Uzun zamandır bu arkadaşlık sitesini takip ediyordum. Ancak bir türlü kendi ilanımı açacak fırsatım olmadı. Şuan da biraz dinlenme aşamasında olduğumdan dolayı artık buraya ilan açabilirim ve bu fırsatı değerlendirmek istedim. Yaşım 39 bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı anlaşamadık ve kısa süren bir evlilikti. Ve ayrılmaya boşanmaya karar verdik. Dediğim gibi uzun zamandır burada Lefkoşa da yaşıyorum. Dürüst, saygılı, kibar, nazik, anlayışlı bir beyim.Bakımlı ve kültürlü bir beyim. Her zaman kendimi daha fazlası için geliştirmeye yeni şeyler öğrenmek isterim. Çalışmayı çok severim. Buraya Lefkoşa bayan arkadaş ilanını açma sebebim ise aslında herkesin istediği yada amaçladığı bir sebeb benim kisi de yalnız olmaktan yalnız kalmaktan çok sıkıldım. Ve beni anlayacak dinleyecek bir yuva kurmak isteyen bir aile kurmak isteyen bir bayan arkadaş aradığımdan dolayı buraya ilan açmak istedim. Aslında çok sosyal bir bey değilim ve işten çalışmaktan dolayı özel hayatıma vakit bulamıyorum bu nedenden dolayı da arkadaşlık sitesine ilan açmak benim için daha mantıklı geldi. Evine ailesine düşkün bir beyim. Kötü bir alışkanlığım ve ya gece hayatım yoktur.

Benim gibi arkadaşlık kurmak isteyen evlilik amaçlayan bayan arkadaşlara ulaşmak için ve ayrıca Lefkoşa bayan arkadaş veya Lefkoşa da yaşayan veya yaşayabilecek bir bayan arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak istedim. Ciddi düşünen saygılı dürüst, samimi evine ailesine düşkün bekar veya evlenmiş ayrılmış olabilir bir bayan arkadaş varsa ve ciddi düşünüyorsanız tanışabiliriz. Tanışmak isteyen veya arkadaş olmak en azından konuşmak isteyen ve birbirimizi tam olarak tanıdıktan sonra evlilik düşünen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015