Mobil Menü:

KKTC Arkadaş Sitesi - Arkadaş Arıyorum

KKTC Arkadaş Sitesi

İyi günler ben Kıbrıs da yaşayan bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Yaşım 26 bekar bir bayanım. Aslında benim amacım KKTC arkadaş sitesi bakmak istemiştim.

Ve buna dair bir sürü site de buldum. Ancak içlerine bakınca sonradan vazgeçtim ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve kendimi açıklamak istedim. İşte bu nedenden dolayı da KKTC arkadaş sitesi ilanını bu arkadaşlık sitesine açmak istedim.Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı,içten bir bayanım. Ailesi ile vakit geçirmesini seven ailesi ile olmayı seven bir bayanım. Aileme oldukça düşkün ve hatta aşırı bir düşkünlüğüm var. Çalışan ve ailesine destek olan bir bayanım. Bir sıkıntımız yok ancak yine de ben kendi açımdan rahat hissetmek istediğim için çalışıyorum ve destek olmaya çalışıyorum. Benim bu ilanı açma nedenim hem arkadaşlık kurmak ama olursa da ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Bu nedenden dolayı bu ilanı açmak istedim.,

Beni anlayan dinleyen samimi dürüst arkadaşlık yapmak kurmak isteyen arkadaş edinmek isteyen samimi bir arkadaş arıyorum. Daha önce evlilik yapmamış olmasını isterim. Ama yapmış olsa da sıkıntı olmaz benim açımdan ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Bu çocuk sevmediğimden değil aksine çocukları çok severim ancak ben bu durumu kaldıramam diye düşünüyorum. Birbirimizi anlamak dinlemek saygı duymak önemli ve benim gibi düşünen amacı ilk başta arkadaşlık olan tanışmak sohbet etmek olan ve benim gibi KKTC arkadaş sitesi bakan yada ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bende kısa sureli arkadaş arıyorum ilgilenirseniz donuş yapın lutfen.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015