Mobil Menü:

kız telefon numaraları - Kız Telefon Arkadaşı Numaraları

kız telefon numaraları

Merhaba ben hande ilk defa bir kız telefon numaraları ilanı yazıyorum bu nedenle eksiklerim olur ise şimdiden kusura bakmayın ve rastladığınız eksikleri yorum ile iletirseniz zevkle cevaplarım. Hep kız telefon numaraları ilanlarına rastlardım ancak ilk defa kendim yazmak durumunda kaldım. Çalışan ve ailesi ile yaşayan bir kız olarak tüm zamanım işim ile aileme ayırıyorum. Bundan son derece mutlu olsam da bu gibi sosyalleşme olanaklarım olmuyor. Bu ilanı ekleme denedim dürüst bir bey ile tanışarak evlenmek istememdir. Bu dar zamanım da da buradan gelecek yorumlar aracılığı ile gelen yorumlardan rastladığım bir dürüst beye ancak telefon numaramı vereceğim. İlk mesajdan telefon numarası istteyenler boşuna beklemesinler.

Aradığım bey 30 ile 35 yaş arasında. Hiç evlenmemiş ve haliyle çocuk sahibi olmayan bir bey arıyorum. En önemli kriterim karşımdaki beyin bana ne kadar dürüst yaklaştığı ve ne kadar dürüst bir yaşantı sürdürdüğüdür. Ayrıca bayanlara olan nezaketi ve yaklaşımları da önemli. Kısaca dış görünüş ya da fiziksel bir özellik için kriterlerim yok. Daha çok karşımdaki beyin kalp güzelliği ile ilgileniyorum. Kendine saygısı olan ve bakımlı her bey içi güzelse çok iyi ve güzel bir insandır benim hayat görüşüme göre. Maddi olarak evlenecek her beyin olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek seviyede olması yeterli benim için. Mutlu olduğum, evimde huzurlu olduğum sürece gerekirse bende aileme destek olurum sonuçta halihazırda çalışan bir bayanım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Selam canım 22 yaşındayım yaz konuşalım.

 2. Selam nasılsınız ben özgür tanişalim tif

 3. Selam canm 19 yaşındayım bende yanlızım eğer istersen whatsap tan yaz tanışalm.8

 4. Slm müsaitseniz konuşuruz telim.

  1. Merhaba ben Ali müsayit olduğunuz da konuşabilirmiyiz.

  2. Musaıttum. gel konusalım canım

 5. Harikasın.

 6. Slm.Canım sıkılıyor.Tanışalım mı

 7. Merhaba canım tanışalım mı.

 8. Meraba tatlım tanışalım.

 9. Merhaba hanfendi

 10. Ben kastanmoluyum kastamonu dan bayan arkadaş arıyorum

 11. Merhaba malatya da yanlız yaşıyorum malatyada n bir bayan arkadaşla ciddi anlamda tanışmak istiyorum 41 yaşındayım niyeti ciddi olan bayanların telefonlarını bekliyorum.

 12. Mrhabalar sizinle tanışmak isterim eger kabul ederseniz Buda benim no eger gerçekten konuşmak isterseniz

 13. ismim emre sizinle tanismak istiriyorum watsaptn normalden yazabilirsniz

  1. Slm ben tayfun yaş 37 boy 175 kg 80 gizlik içerisinde de olur güven hersey den önce daha çok önemli gerçek bayan varsa tanışalım fark etmz dul bekar yaşlı genc fark etmz şehirde fark etmez.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015