Mobil Menü:

Kız Arkadaş - Dul Bayan Arkadaş

Kız Arkadaş

Kız Arkadaş alt kategorisimizde siz de Kız Arkadaş Arıyorum vb ilanlarınızı kategori altında yer alan mesaj kısmından kolayca bırakabilir, kendi arkadaşlık ilanınızı kolayca ve üye olmadan oluşturabilirsiniz. Aşk Sevgihane ile yüzlerce kategori arasından size en uygun ilan kategorisi altında ilan vermek çok kolay. Üyelik gerektirmeden kolayca kendi hızlı ilanınızı oluşturabilir, mevcut ilanlara yanıtlar verebilirsiniz.

İlan ya da ilan yanıtlarınızda genel site ve toplum ahlak kuralları çerçevesinde iletinize seçeceğiniz metinlerin sürekli site yönetimi ve diğer ziyaretçiler tarafından denetlenebildiği hatırlatmak isteriz. Site kurallarına aykırı ya da kişi ya da kurumları rencide edici, argo vb kabul görmeyen cümleler ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel kimlik bilgilerinizin paylaşımı kesin olarak yasaklanmıştır. Bu gibi içerikler ya onaylanmaz, ya düzenli denetlemeler esnasında onaylanmış ise yayından kaldırılırlar ya da diğer ziyaretçilerin şikayetleri ile yayından yine kaldırılabilirler. Uzun süreli yayında kalan, kişileri rahatsız etmeyen Kız Arkadaş ilanlarınız ile sizde kendi ilanlarınızı kolayca, ücretsiz ve üye olmaksızın oluşturabilirsiniz.

Bu kategori yalnızca kız arkadaş ilanları için hazırlanmış olup bu kategori dışındaki ilanlar onaylanmamaktadır. Eğer bu kategori dışında bir kategoride ilan oluşturmak istiyorsanız size en uygun alt kategori için arama yapabilirsiniz. Arama sonucunda ulaştığınız alt kategorilerden size en uygun kategoride ilanınızı yayınlayabilirsiniz. Ayrıca arama sonucunda size uygun bir alt kategoriye ulaşamamanız halinde site iletişim kısmından bizlere bu kategorinin oluşturulması için önerilerde bulunabilirsiniz. Aşk Sevgihane sizin ilan ve önerileriniz ile 2015 den itibaren sürekli değişen ve gelişen bir sitedir. Yapıcı tüm görüş, öneri ve eleştirileri titizlikle inceler ve genel kullanıma uygun her öneriyi hayata geçirmeye çalışır. Sizde görüş ve önerileriniz ile sitemize katkı sağlayabilirsiniz.

Aşk Sevgihane alt kategorilerinde birden fazla ilan oluşturarak aradığınız arkadaşa çok daha hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz. İlanlarınızı oluştururken genel olarak;

  • Hobilerinizden, fobi ya da alışkanlıklarınızdan bahsetmek
  • Hiç tanımadığınız birine yazdığınızı unutmadan kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel bilgilerinizden kaçınarak.
  • Yapıcı bir dil kullanmak.
  • Tek kelime yerine bir kaç cümle ile açıklayıcı ilanlar oluşturmak

vb noktalara dikkat ederek yazdığınız kişide ilk intiba olarak çok daha olumlu bir etki yaratabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki yazdığınız kişi sizi iç tanımayan birisi ve tek kelime ile yanıt alamamaktansa size sevap yazabileceği bir konu hakkında oluşturulan iletiler ile aradığınız tanışma sohbetine çok daha hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015