Mobil Menü:

Kız Arkadaş Numaraları - Kız Telefon Arkadaşı Numaraları

Kız Arkadaş Numaraları

Kız Arkadaş Numaraları alt kategorimizde ücretsiz ve üyelik gerektirmeden hızlı ve kolay bir biçimde mesaj yolu ile kendi kısa ilanınızı oluşturabilirsiniz ya da diğer ilanlara yanıtlar vererek ilan sahipleri ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Kız Arkadaş Numaraları alt kategorimiz tıpkı asksevgihane.com genelinde olduğu gibi diğer tüm kategoriler gibi bir hızlı ilan alt kategorisidir. Bu alt kategorilerde ya da diğer site işlevlerinden faydalanmak için üye olmanıza gerek yoktur, herhangi bir ücret ya da üyelik derecesi yoktur. Tamamen ziyaretçi etkileşimine dayalı ilan kategorileridir.

Kız Arkadaş Numaraları İlanları Kuralları;

Bu kategorilerden faydalanmak her ne kadar kolay ve üyelik gerektirmese de site geneli uyarı ve kurallara uymak zorunludur. Aksi hallerde ilanlarınız ya da ilan yanıtlarınız ya hiç onaylanmaz ya da onaylanmış olsa bile site geneli yapılan belirli zamanlı denetlemelerde farkedildiğinde yayından kaldırılır. Ayrıca şikayetler üzerine de şikayet gerekçesinde haklı ise yine yayından kaldırılacaktır. Bu gibi durumlar yaşamadan ve olumsuz uygulamalardan uzak kalmak için ilanlarınızı site genel kural ve uyarıları kapsamında oluşturmanızı rica ediyoruz. Bu kurallar ve uyarılar bütünü genel ahlak kuralları ve kanuni şart-koşullardan oluşmaktadır.

Etkili Bir Kız Arkadaş Numaraları İlanı İçin;

Kurallar ve uyarıları yukarıda özetledikten sonra genel olarak bir kaç noktaya dikkat ederek etkili ve kurallara uygun ilanlar ya da ilan yanıtları nasıl oluşturulur önerileri sıralayalım.

  • İletiniz tek kelimeden oluşmasın. Mümkünse bir ya da daha fazla cümleden oluşması halinde spam muamelesi görmeyecektir.
  • İletinizde kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel kimlik bilgileriniz yer almasın. Bu sizin güvenliğiniz için onaylanmayan bir içerik türüdür ve benzeri ilan ya da ilan yanıtları onaylanmamaktadır. Unutulmamalıdır ki asksevgihane.com sitesi tüm özellikleri ile ziyaretçi erişimleriniz kısıtlamaz.
  • Argo, kurum ya da şahızları hedef alan içerikler iletinlerinizde yer almamalıdır. Ağır içerikler onaylanmasa da diğer eleştiriler de site genel kategorisi ile alakasız olduğu için onaylanmamaktadır.

gibi az sayıda noktaya dikkat ederek ilanınızın yayna alınmasını ve uzun süre yayında kalmasını sağlayabilirsiniz. Uzun süre yayında kalarak daha fazla sayıda yanıt alarak daha fazla sayıda ziyaretçiler ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca çok daha samimi bir içerik için;

  • İlan sahibinin size yanıt verebileceği konulara değinen bir kaç cümlelik yanıtlar yazabilirsiniz.
  • Ahlak sınırlarını aşmayan samimi bir dil kullanımı yalnızca web ortamında değil genel olarak iletişim gücünüzü artıracaktır.
  • Yukarıda yer aldığı üzere tek kelimelik iletiler yerine biraz olsun hobi, fobi alışkanlıklar gibi konulara değinmek ilan sahibine size yaıt verecek bir konu verecektir.

gibi artırılabilecek kural olmasa da noktalara dikkat edebilirsiniz.

Kız Arkadaş Numaraları Hızlı İlanları Nedir?

Hızlı ilanları genel olarak üyelik ve ücret gerektirmeden kullanabileceğiniz bir ilan yöntemidir. Bu yöntem ile çok daha hızlı bir biçimde ilan ve ilanlara yanıtlar verebilirsiniz. Uzun uzadıya doldurulan fırmların olmaması size zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca üye olmayanların ilanlara erişememesi gibi bir durum olmaması, yani tüm ziyaretçilerin kısıtlamasız olarak ilan, ilan kategorisi ve ilan yanıtlarına erişebilmesi sayesinde çok daha fazla sayıda kişiye ulaşmış olursunuz. Tabi bu ulaşılan çok daha fazla sayıda kişi kolayca ilanınıza yanıt verebildikleri için de çok daha fazla kişi ile iletişim kurmuş olursunuz.

Kız Arkadaş Numaraları Nasıl Kullanılır?

Hızlı ilan sistemini kullanmak oldukça kolaydır. İlanlarınızı ve ilan yanıtlarınızı oluşturmak için ya da mevcut ilan ya da ilan yanıtlarına ulaşmak için üyelik gerekmez. Maksimum seviyede erişim sağlamak amacı ile ileti oluşturacağınız ana kadar herhangi bir form doldurmanız gerekmez.

İleti oluştuma esnasında ise mümkün olan en kısa sürede ilanınızı oluşturabilmeniz için sizden mümkün olduğunca az sayıda bilgi istenir. Bu bilgiler e-posta adresiniz, ileti içeriğiniz ve kullanmak istediğiniz nick ya da isim olarak kısıtlanmıştır.

Bu noktada ilanınıza sürekli erişim sağlayabilmeniz için unutmayacağınız bir e-posta adresi kullanmanız gerekmektedir. İlan ya da ilan yanıtı kaldırma ve değişiklin istekleri için bu e-posta yalnızca sizin tarafınızdan bilineceğinden bu e-postayı doğru bir biçimde iletmeniz istenecektir. Bu işlemler dışında reklam, tanıtım ya da güncellemeler gibi konularda bu e-postanıza iletiler gönderilmez ya da isteğiniz dışında herhangi bir iletişim maili gönderilmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Slm ismim aleksi. izmirde oturuyorum kendime uygun bi bayan arkadaş ariyorum çeşme alaçati civarinda olursa sevinirim ben den bukadar.

  2. Selam ismim erkan istanbulda oturuyorum 52 yaşındayım 175 boy 70 kg atletik biriyim.istanbulda oturan bayan arkadaş arıyorum.

    1. Normalde burali değilim ama şuan istabuldayim ve bi arkadas arıyorum güven şart tabi ve bu arkadaşlığımız in sürmesini isterim yaş 30 esmer biriyim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015