Mobil Menü:

Kız arkadaş bulma - Kız Telefon Arkadaşı Numaraları

Kız arkadaş bulma

Kız arkadaş bulma arkadaşlık ilan kategorimiz, diğer hızlı ilan kategorilerimize ek olarak yeni eklenen kategorilerimizdendir. Site genelinde ve diğer alt kategorilerde de olduğu gibi bu alt kategorileri de site kuralları geçerlidir. Ayrıca site geneli ve diğer alt ilan katgorilerimizde de olduğu gibi bu kategoriyide hiç bir kısıtlama olmaksızın tüm ziyaretçilerimiz görüntüleyebilir, ilanları okuyabilir, mevcut ilanları yanıtlayabilir ya da kendi ilanlarını oluşturabilirler.

İletişim sayfası yolu ile önerilen Kız arkadaş bulma alt kategorisi gibi sizlerde kendi hızlı ilan alt kategorinizi önerebilir, ortak ilgi alanlarınızda ilan oluşturan ya da bu ilanları takip eden ziyaretçiler ile kolaylıkla etkileşime girebilirsiniz. Bunu yaparken;

  1. Site ana sayfamızda bulunan hızlı arama yolu ile site içinde benzeri bir alt ilan kategorisi olup olmadığını kontrol ediniz. Keza aynı kategori mevcut ise bu gibi istek ve önerileriniz gerçekleştirilemeyecektir.
  2. Ayrıca ilgi alanı olarak belirlediğiniz başlığın site kurallarına uygun olup olmadığını site kuralları sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Bu gibi öneriler site kurallarımıza aykırı olması halinde yayına alınmamaktadır.

Bu iki kolay adımı uygulayarak sizlerde kendi öneriniz ile oluşturulan ve ilgi alanızın ile tam örtüşen başlık altında kendi ilanlarınızı yayınlayabilir ve bu ilanlara yanıtlar alarak ya da bu alt kategoriye gelen ilanlara yanıtlar yazarak etkileşime girebilir yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

asksevgihane.com genelinde olduğu gibi bu ve benzeri alt kategoriler ve site genelinde tüm işlevlerden tüm ziyaretçilerimiz hiç bir kısıtlama olmaksızın tam erişim ve kullanım hakkına sahiptir. Bu noktada tek ölçüt kurallara uygun alt kategori önerileri, hızlı ilanlar ya da ilan yanıtları olması gerektiğidir. Bu kurallar bütünü son kullanıcı yani sizler için çok daha sağlıklı ve hızlı bir platform sağlamak adına konulmuş ve denetlenen kurallardır. Bu gibi işlemlerde zaman zaman ziyaretçilerimiz de destek olabilmekte. Aykırı içerikleri iletişim sayfamız aracılığı ile bildirmekte ve yayından kaldırılmasını sağlamaktadır. Siz de bilinçli bir ziyaretçi olarak bu noktada destek olabilir sorunlu olduğunu düşündüğünüz ilan, ilan yanıtlarını bizlere iletişim sayfamız aracılığı ile bildirebilirsiniz. Özellikle Kız arkadaş bulma gibi diğer ziyaretçi önerileri ile açılan hızlı ilan alt kategorilerinde sizlere ait bir alt kategori olması öneri sahibi ziyaretçilerimizi çok daha titiz bir denetleme ve bildirim yolunu kullanma eğilimi oluşturmaktadır. İlginiz ve titizliğiniz için tüm bilinçli ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tanışmak istiyorum şans bekliyorum.

  2. Slm hanım efendi nasılsın senle tanışma istiyorum ama sende benim kabul edersen sevinirim.

    1. Slm hanım efendi nasıl iyimisin sizinle tanışmak istiyorum ama benim kabul edersen.severim

  3. Vatsap numaram arayın konuşalım.

  4. Merhaba canım nasılsın iyimisin.

    1. Sl merhaba ben devrim senile tanışmak istiyorum

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015