Mobil Menü:

Kız Arkadaş Arıyorum İzmir - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Kız Arkadaş Arıyorum İzmir

İyi günler ben Mehmet bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Aslında benim ilan açma nedenim yada bir arkadaşlık sitesine ilan açma sebebim ise kız arkadaş arıyorum İzmir yaşayan benimle konuşmak arkadaşlık yapmak isteyen bir kız arkadaş aradığım için kendime uygun bir arkadaşlık sitesi arıyordum. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum.

Ve buraya kendi düşündüğüm kız arkadaş arıyorum İzmir ilanını açmak benim için mantıklı geldi. Ve şimdi size biraz kendimi tanıtmak ve biraz hayatımdan kişiliğimden bahsetmek isterim. Ben yaşım 29 bekar daha önce hiç evlilik yapmamış bekar bir beyim. Dürüst,saygılı, kibar, nazik, anlayışlı bekar bir beyim. Genç ve bekar bir bey olmama rağmen yaşıtlarım dan olgun ve kötü bir alışkanlığı veya gece hayatı olmayan bir beyim. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Daha önce den hiç bir arkadaşlık sitesine ilan açmadım. Bu ilk defa bir ilan açıyorum. İzmir de yaşıyorum. Benim istediğim henüz aklımda evlilik yok bunu belirtmek isterim. Ama zamanının ne göstereceği belli olmaz tabi ki de. İşini mesleğini eline almış düzenli bir işi ve geliri olan bir beyim. Ben beni anlayacak yanında vakit geçirebileceğim dürüst ve saygının olduğu bir ilişki istiyorum. Ancak bu ilişkinin nereye götüreceğini zaman gösterir. Ancak şu an istediğim şey bir kız arkadaşımın olması. Bakımlı kendine özenen tertipli düzenli bir beyimdir.

Benim gibi kendine arkadaş arayan sevgili bulmak isteyen ve İzmir de yaşayan bir bayan arkadaşla tanışmak isterim. Yaşı 25-29 arası olan dürüst, bakımlı, ailesine düşkün, saygılı, samimi bir bayanla tanışmak ve arkadaşlık kurmak isterim. İlanımla ilgilenen kız arkadaş arıyorum İzmir ilanıma cevap verecek bayanları bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015