Mobil Menü:

Kız Arkadaş Arıyorum İstanbul - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Kız Arkadaş Arıyorum İstanbul

İyi günler ben Necat İstanbul da ailem ile birlikte yaşıyorum. Bekarım daha önce hiç evlilik yapmadım. Benim bu arkadaşlık sitesine ilan açma isteğim aslında İstanbul ve çevresinde yaşayan arkadaş edinmek isteyen kendisine arkadaş arayan bir bey olduğum için bu arkadaşlık sitesine kız arkadaş arıyorum İstanbul ile ilgili ilan açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istedim.

Yaşım 31 bekar çalışan maddi yönden bir sıkıntısı olmayan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir beyim. Dürüst, saygılı, samimi, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven, bakımlı kendine özenen bir beyim. Benim aklımda şu an evlilik gibi düşünce yok bunu belirtmek isterim ki sonradan yanlış anlaşılma olmasını istemem. Amacım arkadaşlık kurabileceğim tanışabileceğim bir kız arkadaş arıyorum İstanbul yaşayan olması benim açımdan daha iyi olur. Çünkü yüz yüze de tanışma fırsatı bulabiliriz diye düşünüyorum. Bu açıdan bu arkadaşlık sitesine bu şekilde bir ilan açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istedim. Gezmeyi eğlenmeyi herkes gibi bende severim.Ancak bunları tek yapmak değil de yanında değer verdiğin önemsediğin birisiyle yapmak daha çok mutlu eder beni. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok.

Benim gibi düşünen İstanbul da yaşayan çalışan kendi ayakları üstünde duran aile terbiyesi almış arkadaş edinmek isteyen ve bunun için arkadaşlık sitelerinde bulunan kendisine bir arkadaş bulmak tanışmak isteyen kız arkadaş arıyorum İstanbul ilanıma cevap verecek bayan arkadaşlar arıyorum. Benim gibi düşünen ilanımla ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015