Mobil Menü:

Kız Arkadaş Arıyorum Hollanda - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Kız Arkadaş Arıyorum Hollanda

İyi günler ben Hollanda da yaşayan ailesi ile birlikte yaşayan bir beyim. Yaşım 29 bekarım daha önce hiç evlilik yapmadım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Bu arkadaşlık sitesine ilan açmayı uzun zamandır düşünüyordum. Ve takip ediyordum ancak kendi ilanımı açmayı bir türlü kısmet bulamadım ve en sonun da karar vererek açmak istedim. Bunun için de kız arkadaş arıyorum Hollanda ilanını açmak istedim.

Dürüst, saygılı, bakımlı kendine güvenen ve özenen bir beyim.Hollanda da yaşıyorum. Ailem ile birlikte yazları Türkiye ye gelir orada tatil yaparız Antalya’ya geliyoruz. Çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duran maddi konuda geçimini eline almış bir beyim. Benim bu ilanı açma sebebim artık evleneceğim bir bayan arkadaş aradığım için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istiyorum. Tabi ancak ilk başta birisiyle evlenmeden önce tanışmak konuşmak önemli diye düşünüyorum. Bu yüzden de buraya kız arkadaş arıyorum Hollanda yaşamak isteyen veya benim gibi burada yaşayan bir kız arkadaş arıyorum. Birbirimizi tanıdıktan sonra ve eğer yakından tanırsak evlenmeyi düşünebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Türkiye de yaşamayı düşünmüyorum. Ancak tatil zamanları geliyoruz Türkiye ye ve bunu da baştan söylemek istedim. Bunun için de bu şekilde olacak bir hayatım var. Ve Hollanda yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaşla tanışmak arkadaşlık kurmak isterim.

Eğer kısmet olursa da evlenmek niyetim ciddi olduğunu söylemek isterim bu amaçla bir kız arkadaş arıyorum Hollanda yaşamak istemesi bu açıdan benim için önemlidir. Daha önce evlilik yapmadım kötü bir alışkanlığım yok. Hayatıma girecek kız arkadaşın yada bayanın yaşı 25-29 arası olan bekar olan daha önce evlilik yapmamış bekar olan dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015