Mobil Menü:

Kız Arkadaş Arıyorum Almanya - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Kız Arkadaş Arıyorum Almanya

Merhaba ben Almanya da yaşayan bekar bir beyim. Çalışan aynı zamanda yüksek lisans yapan bir beyim. Almanya da yaşıyorum şu an ancak aklımda ki daha sonradan burada yaşamaya devam etmek istiyorum. Çünkü bana göre daha iyi bir ülke gibi geldi. Ve daha sonradan da burada yaşamayı düşünüyorum. Bunun için de kız arkadaş arıyorum Almanya ile ilgili ilanımı açmak istiyorum.

Ben Bekar daha önce hiç evlilik yapmamış bekar bir beyim. Dürüst, saygılı, samimi, kibar nazik anlayışlı bir beyim. Çorum da yaşıyor ailem ancak ben Almanya da yaşıyorum şu an hem çalışan hem de lisans eğitimini tamamlayan bir beyim. Yaşım 28 bekarım . İlk başta başka bir ülkeye yabancı bir yere gelmek beni ne kadar korkutmuş olsa da zaman geçtikçe alışmaya çalışıyorum. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. İşinde gücünde hayatını düzene sokmaya çalışan ailesine düşkün ve ailesini seven bir beyim. Bunun için de ben de burada yalnız olmak daha fazla yalnız kalmak istemediğimden dolayı kız arkadaş arıyorum Almanya ilanını açmak istedim. Çünkü en azından konuşacak biraz kendime zaman ayırmak ve bu zamanda da bir kız arkadaşım olsun onunla sohbet etmek konuşmak dertleşmek istiyorum. Çünkü başka bir ülkede ailenden eşinden dostundan uzak olarak kimseyi tanımadan içine kapanık bir durumda yaşamak gerçekten zor.

Bunun için ilanımla ilgilenen kız arkadaş arıyorum Almanya yaşayan da olabilir ancak Türkiye den yaşayan da olur. Arkadaşlık kurmak isteyen konuşmak sohbet etmek isteyen tanışmak isteyen yaşı 24-30 arası olan bekar bir bayan arkadaşla tanışmak isterim. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015