Mobil Menü:

Kısıtlı Profil Arkadaş Listesi - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Kısıtlı Profil Arkadaş Listesi

Facebook, normalde iletişimimizi kaybedeceğimiz insanlarla bağlantımızı korumada olağanüstü. Ancak kısıtlı profil arkadaş listesi ile ailemizin, arkadaşlarımızın ve profesyonel bağlantılarımızın hayatlarına müdahil kalmamıza yardım etmekte eşit derecede ustadır. Yine de kimin ne göreceğini seçmek ve seçmek bir sanattır – her şeyi herkesle paylaşabiliyor olmamız, paylaşmamız gerektiği anlamına gelmez .

Birlikte çalıştığınız insanlara sunduğunuz bir yanınız var. Hem gizliliğinizi hem de itibarınızı korumak, yöneticilerinizin, iş arkadaşlarınızın, ortaklarınızın ve müşterilerinizin görmesine izin verdiğiniz şeyleri filtrelemek anlamına gelir.Kısıtlı profil arkadaş listesi ile Facebook kısıtlanmış listesi, kimin neyi göreceğini kontrol etmenizi sağlar ve ek gizlilik ayarları, diğer herkesin gördüklerini yönetmenize de olanak tanır.Birisini Facebook kısıtlılar listesine eklediğinizde, görebildikleri gönderileri sınırlandırırken onunla arkadaş kalırsınız. Gönderilerinizi yalnızca hedef kitleyi “Herkese Açık” olarak ayarladıysanız (küre simgesiyle gösterilir), gönderide etiketlendiyse veya ortak bir arkadaşınız gönderide ikinizi de etiketlediyse görürler. Kısıtlı listenizde olduklarını bilmeyecekler. Onlarla Messenger yoluyla sohbet etmeye devam edebileceksiniz ve gönderilerini Haber Kaynağınızda normal şekilde göreceksiniz.

Konuya girmeden önce şunu unutmayın: Gizlilik ayarlarınız konusunda titiz davransanız bile, çevrim içi yayınladığınız hiçbir şey gerçekten özel değildir.Kısıtlı profil arkadaş listesi birlikte korumalı gönderilerinizi ifşa eden bir şans, hesabınıza giren bir bilgisayar korsanı veya birinin size verdiği bir ekran görüntüsü olsun, içeriğiniz herkese açık olabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015