Mobil Menü:

Kayseri Ciddi Evlilik Sitesi - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Kayseri Ciddi Evlilik Sitesi

Merhaba ben bekar çalışan kendi halinde yaşayan Kayseri de yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var o da annesi ile birlikte kalıyor. Ben yalnız yaşayan bekar çalışan ve maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Benim istediğim aslında evlilik düşüncesi ile kendime uygun bir arkadaşlık sitesi aramaya karar verdim ancak pek istediğim gibi bir arkadaşlık sitesi bulamadım. İşte bunun için de Kayseri ciddi evlilik sitesi istediğim için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Çünkü artık ücretsiz bedava bir arkadaşlık sitesi bulmak çok zor ya kimisi gelmeyen cevaplar oluyor yada kimisi özelden belli bir ücret olduğu zaman cevap verebileceğin tarzda oluyor. Bunun için bende bu şekilde bir arkadaşlık sitesi istemediğim için kendime uygun ve Kayseri ciddi evlilik sitesi site bulabileceğim bir yer arıyordum. Ve bu arkadaşlık sitesi çok uygun gözüktü. Ben biraz kendimi tanıtacak olursam bekar çalışan yaşı 52 olan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ve bu evliliğimden bir çocuğum var. Maddi konuda bir sıkıntısı olmayan ve dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine bakan özenen ailesini düşünen ve evine düşkün bir beyim. Benim gibi olan ve evlilik düşünen ve evlilik düşünen ve ciddi bir ilişki düşünen ve tekrar evlilik düşünen hayatında mutluluğu arayan ve bekar olan bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi olan ve evlilik düşünen ve bu konuda ciddi olan bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi düşünen ve ilgilenen bir bayan arkadaşla arkadaşlık kurmak istiyorum.Gerçekten hayatında mutluluğu arayan ve bekar olan bir beyim. Artık bende mutlu olmak beni anlayan dinleyen benim her zaman yanımda olacak olan bayan arkadaş arıyorum. Sonuçta hayat beraber yaşamak ve birbirimize karşı anlayışlı olmak birbirimizi tamamlamak desteklemek demek.

Ben böyle bir evlilik düşünüyorum. Ve bu konuda da ciddi olan ve evlilik kurmak bir hayat kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Evlendikten sonra Kayseri de yaşamak istiyorum çünkü burada kurulu bir düzenim ve hayatım var ve bunu bozmak istemiyorum. İşte bunun için de Kayseri de yaşamak isteyen ve düşünen bir bayan arkadaşla tanışmak ve arkadaşlık kurmak istiyorum. Bunun için Kayseri ciddi evlilik sitesi ile ilgilenen ve bu konuda ciddi olan ciddi evlilik düşünen bayanları bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba iyi günler, tanışma sitesinde profilinizi gördüğümde çok etkilendim lütfen sizinle önemli bir konuyu tartışmak ve ayrıca sizinle uzun vadeli bir ilişki kurmak istiyorum. Lütfen, doğrudan E-posta adresim ile benimle iletişime geçebilirseniz daha memnun olacağım. Yakında sizden haber almak istiyorum.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015