Mobil Menü:

Kadın arkadaş arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Kadın arkadaş arıyorum

Kadın arkadaş arıyorum alt kategorimizde siz de kolayca ve hızlıca kendi kısa ilanınızı oluşturabilir sizin gibi aynı kategoride ilan ekleyen ya da bu kategoriyi takip eden ziyaretçiler ile kolaylıkla etkileşime girebilirsiniz. Aşk Sevgihane tüm alt kategorileri ve site işlevleri ile ziyaretçi odaklı bir arkadaşlık ilan sitesi olup tüm kategorilere ziyaretçilerin kısıtlamasız olarak tam erişimi ve arama olanakları vardır. Ayrıca bu işlevlerden yararlanmak için üye olmak ya da üye dereceleri ile birlikte geln ücretler gibi ek yükler ile uğraşmaksızın klayca tüm içeriklere ulaşabilir, kendi ilanınızı oluşturabilir ya da ilanları yanıtlayabilirsiniz.

Aşksevgihane genelinde olduğu gibi Kadın arkadaş arıyorum alt kategorisi için de site kuralları geçerli olup tüm ilan ve ilan yanıtları site kurallarını okumuş ve kabul etmiş olarak değerlendirilirler. Tüm ilan ve ilan yanıtları editör onayına sunulmakta olup site kurallarına aykırı içerikler yayına alınmazlar ya da genel denetlemeler esnasında yayından kaldırılabildikleri gibi diğer ziyaretçilerin denetimine açıktır. Yani diğer ziyaretçiler ilanınızda ya da ilan yanıtınızda site kuralarına aykırı rahatsız edici içerikler tespit etmesi halinde ilgili yoruma yanıt yolu ile bunu bildirebilirler. Haklı gerekçelere sahip şikayetler hemen işleme alınarak o içerik yayından kaldırılır.

Daha uzun süre yayında kalarak daha çok ziyaretçi ile etkileşime girmenizi sağlayan ilan ve ilan yanıtları için ya da hemen onaylanarak yayına açıklamısını istediğiniz ilan ya da ilan yanıtları için içeriklerinizde site kurallarına dikkat etmeniz yeterlidir. Aksi durumlarda ilanınızın ya da yanıtınızın yayında kalma durumu ya hiç olmayacak ya da belli süre ardından tespit edildiği anda yayından kaldırılacaktır. Bu kurallar bütünü ve bu şekilde sürekli içeriklerin denetleme nedeni genel sosyal paylaşım sitesi olarak ve bir içerik barındırıcı olarak aşksevgihane nin ziyaretçi odaklı bir site olmasından kaynaklanmaktadır. Kullanım ve erişim kolaylığı sağlamak ve bunu sürdürülebilir br seviyede tutmak için site içerikleri (bunlara sizlerin paylaşımları da dahildir) belli standartlarda tutmak zorundayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Olgun ve güzel bir bayanla Tanışmak istiyorum

  2. Merhaba arkadaş arıyorum

  3. Slm hereze durust insanca tanimak

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015