Mobil Menü:

Kadın Arıyorum Sitesi - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Kadın Arıyorum Sitesi

İyi günler ben bekar çalışan bekar bir beyim. Aslında emekliyim ancak yine de evde oturmak bana göre değil bu nedenden dolayı da kendime ait küçük bir işletmem var onu işletiyorum. Bursa da yaşıyorum. Ben kadın arıyorum sitesi aramıştım nette ancak bakınca pek bununla ilgili doğru bir site bulamadım.

Bu nedenden dolayı da bu arkadaşlık sitesine kadın arıyorum sitesi ilanını açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 57 bekar yalnız yaşayan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak eşim erken yaşta vefat etti.O gittikten sonra uzun bir süre evlenmeyi düşünememiştim. Ancak tek başına yalnız olmak da insanı gerçekten mutsuz ediyor. Bu nedenden dolayı bende tekrar evlenmeyi düşündüğüm için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Dürüst saygılı samimi kibar nazik anlayışlı kendine göre bir düzeni olan Bursa da yaşayan bekar bir beyim. Evliliğimden 3 çocuğum var 3 de kendi hayatlarını düzene soktu ve artık kendilerine göre bir hayatları var. Ve bende yalnız olduğum için yalnızlığımı paylaşacak beni anlayacak bir hayat arkadaşı istediğim için bu arkadaşlık sitesine ilan açmayı düşündüm. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Dürüst kibar nazik anlayışlı bir beyim. Ben beni anlayacak geri kalan zamanımda yanında mutlu olabileceğim eşimle birlikte gezebileceğim dolaşabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.

Beni anlayan ve ilanımla ilgilenen ve kadın arıyorum sitesi ilanıma cevap verecek evlenmeyi düşünen ve Bursa da yaşamayı düşünen evlenmiş ayrılmış bir yaşı 50-57 arası olan bayanların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015