Mobil Menü:

Kadın Arıyorum İstanbul - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Kadın Arıyorum İstanbul

Merhabalar ben bekar çalışan kendi halinde yaşayan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var ikisi de annesi ile birlikte yaşıyor. Ne kadar ayrılığa karşı olsam da bazen insanlar anlaşamıyor veya bazı durumlar yaşanıyor ve bu durumdan dolayı da ayrılık gerçekleşiyor. Ben de tekrar evlilik düşünen bir beyim bunun için de kadın arıyorum İstanbul da yaşayan veya yaşamayı düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.

Ciddi düşünen evliliği düşünen bir beyim. Çünkü yalnız başına olmuyor. Maddi durumum günümüz şartlarında ne kadar iyi demek mümkünse o kadar iyi işte. Ama baktığımızda normal şartlarda maddi durumum iyi diyebilirim. Kendime ait bir evim ve işim ve düzenli bir gelirim var. Tabi şimdiki zamanda giderlerde o kadar artıyor ancak yine de yetiyor. Ben bekar yaşım 52 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran çalışan kendi halinde yaşayan bekar bir beyim. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir beyim. Artık tekrar evlenmek ve kendime ait bir düzen kurmak istediğimden dolayı bende bu durumda evlenmeyi düşündüğümden dolayı kadın arıyorum İstanbul yaşayan ve ya yaşamak isteyen bekar bir bayan arkadaş arıyorum. Mutluluk hiç bir zaman geç değildir. Mutluluk aradığın zaman mutluluk bulmak yada istemek hiçbir zaman genç değildir.

Ben de tekrar mutluluk aradığım için beni seven beni önemseyen karşılıklı sevgi ve saygının olduğu bir evlilik düşünüyorum bir aile kurmak istiyorum bunun için de bu arkadaşlık sitesine kadın arıyorum İstanbul da yaşamak isteyen ve yaşı 45-52 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir ve dürüst saygılı ailesine evine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015