Mobil Menü:

Isparta Dul Bayanım Telefon Arkadaşı Arıyorum - Dul Bayan Telefon Arkadaş

Isparta Dul Bayanım Telefon Arkadaşı Arıyorum

Merhaba ben ısparta dan bengü. 38 yaşında dul bir bayanım. 40 50 yaş arası benim gibi dul beyler ile telefonda görüşerek uzun vadede evlilik yolunda yürümek istiyorum. Telefon arkadaşı deyince yanlış anlaşılmasını istemiyorum. Liseli genç çocuklar gibi bir arkadaşlıktan bahsetmiyorum. İlanım aracılığı ile bir süre buradan yorumlara cevap vererek dürüst bir bey ile tanışıp bir süre telefonda görüştükten sonra ciddi bir amaç ile evlilik için ilerlemeyi düşünüyorum.

İlk evliliğimden çocuk sahibi değilim. Ailem ile yaşıyorum ve ev hanımıyım çalışmıyorum. Çük lüks alışkanlıkları olan birisi değilim. Aradıpım beyde de çok iyi bir maddi durum aramıyorum. Ailesini ve kendini ayakta tutabilsin yeterli benim için. Dul olabilir ancak çocuk sahibi olmaması benim için ideal olandır. Çünku çocuk psikolojisinin bu durumlar için biraz zor olduğunu düşünmekteyim.

Fiziki görünüm olarak herhangi bir standartım yok. Kendisine ve eşine dikkat etmesi yeterli benim için. Dış görünüşten önce insanın içinin güzel olmasını, bayan ruhundan anlayan biri olmasını tercih ederim aslına bakarsanız. İlk evliliğimden ve çevremden bu yaşıma kadar gördüklerim tamamen beni bu düşüncelere itti.

Bunların yanında kriterlerime uymayan herhangi birinin yorumuna yanıt yazmayı düşünmüyorum. Yorumlarınızda lütfen biraz kendinizden, hayata bakış açınızdan ya da en basitinden kriterlerim hakkında ne düşündüğünüzden bahsedin ki size yazabileceğim bir şeylerim olsun. Bir kelime ile kriterlerime ne kadar uygunsunuz ya da dürüst biri olsanız bire sahiden öyle misiniz anlama şansım yok malesef ki.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ben dul bir erkegim adim ali 48 yasindayim sizinle tanismak ve gorusmek istiyorum

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015