Mobil Menü:

Isparta da Bayan Arkadaş - Arkadaş Arıyorum

Isparta da Bayan Arkadaş

Merhabalar ne kadar bir bayan olarak yaşamak yalnız yaşamak zor ise kendine uygun bir arkadaşlık sitesi bulmak da o kadar zor. Aslında neden bu hayat toplum bayanlar için zorluyorlar bunu bende anlamıyorum. Bu ilanımı Isparta da bayan arkadaş arayan beyler için bu ilanı açmak ve bende kendimi bu arkadaşlık sitesinde buldum.

Aslında nette arama yapar iken bir sürü arkadaşlık sitesi gördüm. Ancak çoğu bana uygun gelmedi. Nedeni ise çoğu site arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek ve uzunca bir süre o gibi siteler de takılmak gerekli diye düşünüyorum. Ve benim o kadar harcayacak boşa harcayacak zamanım yok. Ve bu nedenden dolayı bu arkadaşlık sitesi benim için daha uygun geldi. Ve bu sebepten dolayı buraya Isparta da bayan arkadaş arayan belki bey bulabilirim yada arayan beyler vardır diye düşündüm ve bu nedenden dolayı bu ilanı açmak istedim.Dürüst, saygılı, samimi, bir bayanım. Isparta da yaşıyorum. Yaşım 38 bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuğum yok. Çalışıyorum ve kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayanım. Isparta da yalnız yaşıyorum. Ve kendi hayatıma kendi başıma pek sosyal bir hayatım yok. Daha çok işten eve evden işe giden gelen bir bayanım. Bekar ve daha önceden bir evlilik yapım ayrılmış bir bayan olarak yalnız yaşamak oldukça zor ve bende bu zorluktan sonra pek sosyal bir yaşantım yok daha çok içine kapanık ve işten eve gidip gelen bir bayanım. Ve boş vakitlerimde evimle yada kendi halinde takılmaktan daha çok mutlu oluyorum.Benim istediğim yuva kurabileceğim mutlu olabileceğim yanında huzur bulabileceğim bir bey arıyorum. Ve şunu da belirtmek isterim maddi amaçlar için burada değilim. Amacım gerçekten ciddi ve samimi bir tanışıp arkadaşlık kurabileceğim ve ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir bey ile arkadaşlık kurmak isterim.

Bir beyde aradığım özellikler yaşı 38-47 arası olabilir. Dürüst, saygılı bir bey olması önemlidir. Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bey olması benim için önemlidir. Isparta da bayan arkadaş arayan ve bu ilanla ilgilenen ciddi düşünen evlenmiş ayrılmış olabilir ve çocuğu da olabilir. Maddi olarak bir beklentim yok. Evlendikten sonra bende çalışmak isterim ki ailem evime benim de katkım olsun isterim. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015