Mobil Menü:

Isparta Bayan Arkadaş Siteleri - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Isparta Bayan Arkadaş Siteleri

Merhabalar ben Isparta da yaşayan bekar bir beyim. Yaşım 49 bekar daha önce bir evlilik yaptım. Ancak şartlar gereği anlaşamadık ve ayrıldık. Bu nedenden dolayı da artık hayatımı yalnız geçirmek istememden dolayı arkadaşlık sitesi bakmaya başladım. Ve burayı bulunca da kendi ilanımı açmak oluşturmak istedim. Bu nedenden dolayı Isparta bayan arkadaş siteleri bakmaya başladım.

Ve buraya ilan açmak istedim.Maddi yönden bir sıkıntım yok. Ve bu gibi amaçlar için yazan bayanlara da kesinlikle cevap vermem. Dürüst, saygılı, bakımlı işi gücü olan bir beyim. Kibar ve nazik hayatında ki bayana değer ve önem veren bir beyim. Hayatımda hiç bir zaman kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım olmadı. Hem her zaman evine ailesine düşkün bir bey oldum. Benim için aile her zaman önemlidir. Ve bunun için de bunu değerini bilen bir bayan arkadaş arıyorum hayatımda. Isparta da yaşamak isterim evlendikten sonra çünkü burada kurulu bir düzenim var ve bunu bozmak istemiyorum. Evim işim her şeyim burada zaten bunun için istemediğim için Isparta bayan arkadaş siteleri bakmaya başladım. Veya bunun için bu ilanı açmak istedim. Yaşamayı seven doğayı seven bir beyim. İnsanlar içi her zaman ikinci bir şans olduğuna inanırım. Ve bu yüzden ilan açmak istedim. Mutluluk bir ömür değildir yada çok uzak değildir bence mutluluğu yakında ara ve iki adım ötende bile mutluluğu bulabilirsin. Uzaklarda aramaya gerek yok bence.

Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı evini ailesini düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-49 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir.Dürüst saygılı evine ve düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. Çalışmasına gerek yok birbirimiz anlamamız önemlidir. Hayatında mutluluk arayan ve mutlu olmak isteyen ve ciddi düşünen bayan arkadaşları ve Isparta bayan arkadaş siteleri ilanıma cevap vermek isteyen bayan arkadaşları beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015