Mobil Menü:

Isparta Bayan Arkadaş Bul - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Isparta Bayan Arkadaş Bul

İyi günler ben Isparta da yaşayan yalnız yaşayan bir beyim. Hayatımda bir kez evlilik geçti ancak olmadı yapamadık ve ayrıldık. Yaşım 45 bekar bir beyim. Kendime Isparta bayan arkadaş bul için buraya bu ilanı açmak ve kendi şansımı tekrar denemek istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim.

Önceki evliliğimden iki çocuğum var. Biri evlendi kendine ait bir yuva kurdu. Diğer küçüğüm de lise son da bu sene artık o da o kadar küçük bir çocuk değil. Bu nedenden dolayı bende kendi hayatımı tekrar denemek istediğimden dolayı ve Isparta bayan arkadaş bul yaşayacak bir bayan arkadaş aradığımdan dolayı bu ilanı açmak benim için çok mantıklı oldu. Çalışıyorum kendime ait bir düzenim var Isparta da . Bir evlilikte bana göre en önemli şey birbirini anlamak zor zamanda da birbirine destek olmak eşinle iletişimin iyi olması benim için çok önemli. Dürüst, saygılı, kibar, nazik anlayışlı bir beyim. Evimle ailem ile ilgilenmeyi onlarla vakit geçirmesini daha çok severim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur.Daha çok evinde veya ailesi ile vakit geçirmesini seven gezmesini seven bir beyim. Bir evlilikte aradığım dürüstlük güven saygı ve sevgi bunlar olmazsa olmazlardır bence. Şunu da belirtmek isterim eşime her türlü desteği sağlayabilirim. Maddi ve manevi konuda. Eğer evleneceğim kişiyi bulursam Isparta da yaşamak isterim. Çünkü burada kurulu bir düzenim var. Ve onu bozmak istemem. İşim evim her şeyim burada ve alıştığım düzen kurduğum bir yer olduğu için eğer eşim içinde uygun olursa burada yaşamak isterim. Bunun için zaten Isparta ile ilgili ilan açmak istedim.

Bir bayanda aradığım tek şey dürüstlük güven saygı ve sevgi. Benim için çalışmasına gerek yok ancak isterse de saygı duyarım. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu da olabilir. Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 35-45 arası olabilir. Evlilik düşünen ve Isparta bayan arkadaş bul yaşamak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015