Mobil Menü:

İnternet Arkadaş - Gurbetçi Evlilik İlanları

İnternet Arkadaş

Merhaba ben Esma Almanya da yaşayan yalnız bayanım. Çalışıyorum aynı zamanda kendi ayaklarım üzerinde durabilmek için. Buraya evlilik amacıyla ilan oluşturuyorum. Ciddi düşünen Almanya da ya da Almanya da gelme sorunu olmayan yani evlendiğinde burada yaşayabilecek dürüst bir erkekle tanışıp evlenmek istiyorum. 40 yaşındayım dul bir bayanım ilk defa bir internet arkadaş ilanı hazırlıyorum bu nedenle mümkün olduğunca eksik olmaması için uğraşıyorum. İlk evliliğimden çocuk sahibi değilim.

Bana talip olacak beyler benim gibi dul da olabilir ya da hiç evlenmemiş de olabilir. Bu konuda tek kriterim çocuk sahibi olmaması. Ayrıca yukarıda da belirttiğim gibi yaşadığı yeri sevdiği hanım için bırakıp eşinin yanında bir düzen kurabilecek beyler öncelikli tercihlerim arasında. Ayrıca dürüstlük çok önemli dürüst bir bey olmalı ve dürüst bi yaşantısı olmalı. Ben açık seçik hayatımı bir nebze olsun ilanımda anlatabiliyorken ciddi ya da dürüstçe yazılmamış mesajlara yanıt vermemi beklemeyin. Maddi olarak herhangi bir kriterim yok ancak illaki konuşulması gerekiyorsa ilgilendiğim bey ile bu konuyu konuşabilirim. Ayrıca yaşıma rağmen bakımlı olmaya çalışan bir bayanım. eşiminde benim gibi bakımlı olması tercihlerim arasında. Herhangi bir fiziki ya da dış görünüşe ilişkin kriterim olmasa da bakımlılık benim için önemli.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Merak ettiğiniz konularda mesaj ile sorabilirsiniz. Mesajlarınıza mümkün olduğunca yanıt vermeye çalışacağım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selam. Almanya’da yaşıyorum mümkünse sizinle tanışmak isterim tabiki sizde isterseniz.

  2. Selm ben Paristen.

  3. selam ben yuksel bende hiç evlenmedim 45 yaşındayım türkiyede evim var arabam var kendime ait parselim var çok şükür bakımlıyım berberliğim var tır şöfürüyüm şimdi yurtdışı hiç birsorunum yok eğer sizlere uyarsa görüşelim teşekküerler.

  4. Benim ismim Hamit Türkiye İstanbul’da yaşıyorum Ben bekarım 23 yaşındayım evlenmek için birilerini arıyorum.

  5. Merhaba yakışıklı sportmen 76 boy 70 kg bi bayim

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015