Mobil Menü:

İngiliz Arkadaş Edinme Sitesi - Arkadaş Arıyorum

İngiliz Arkadaş Edinme Sitesi

İyi günler ben Türkiye Ankara da yaşayan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 25 bekar çalışan ve aynı zamanda eğitimi yeni biten ancak yabancı dil konusunda eğitim alıyorum ve bu konuda kendimi geliştirmek isteyen bir bayanım. Aslında ben çocukluğumdan beri İngilizlere büyük bir hayranlığım var.Ve bunun için de bu gibi arkadaşlık sitelerini bulunca aradan İngiliz arkadaş edinme sitesi baktım.

Ancak ne kadar çok site olursa olsun tanımadığın bir sitede bir arkadaş bulabilmek zor olur diye düşündüm. Zaten yakın zaman da İngiltere ye gideceğim için de bu İngiliz arkadaş edinme sitesi bir tarafa bıraktım ve daha sonra bakmak üzere kısa sürelik bir ara verdim. Ancak bu tür bir arkadaşlık sitesi arar iken buna benzer arkadaşlık siteleri gördüm ve bu arkadaşlık sitesi de benim dikkatimi oldukça çekti. İngiltere ye yabancı dil eğitimi için gitmiyorum gitme sebebim daha çok oraları merak ettiğimden ve hayran olduğumdan dolayı gideceğim ve bir süre kalmayı planlıyorum. Ben çocukluğumdan beri oraları hem merak ettmiştirim ve bana her zaman o taraf çok ilgi çekici gelmiştir. Ve şimdi de yakın bir zamanda oraları göreceğim den dolayı oldukça heyecanlı ve mutluyum diyebilirim.

İşte bunun için de İngiliz arkadaş edinme sitesi bakıyordum aslında bir çok site buldum buna dair ama buraya da bu konuda ilan açmak ve orada yaşayan arkadaşlar varsa tanışmak konuşmak arkadaşlık kurmak isterim işte bunun için de bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015