Mobil Menü:

İlk Arkadaş Sitesi - Arkadaş Arıyorum

İlk Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben ilk defa bir arkadaşlık sitesine ilan açacağım bu nedenden dolayı eksiklerim yada unuttuklarım olursa kusura bakmayın lütfen. Bunun için de ilk arkadaş sitesi ilanını açmak benim için daha uygun olur diye düşündüm. Sonuçta ilk defa yazacağım için benim için bir ilk olacak ve bu nedenden dolayı da bu şekilde bir ilan açmak uygun olur diye düşündüm.

Ben daha önce bir evlilik yaptım ve ayrıldım. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Daha da evlenmeyi düşünmüyorum en azından şimdilik bu şekilde bir düşüncem yok. Benim bu ilk arkadaş sitesi ilanını açma nedenim ise kendime uygun sohbet edebileceğim konuşabileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, içten bir bayanım. Amacım ciddi bir ilişki değil. Sadece arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak dertleşmek yeni insanlar tanımak yani siz ne demek isterseniz o amaçla ilan açıyorum. Yaşım 34 bekar bir bayanım. Çalışan Aydın da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Maddi bir beklentim yok ve bu şekilde yada bu tarzda da bir bayan değilim. Olgun insanı dinlemesini bilen karşısında kine saygı duyan dinleyen aynı zamanda konuşmasını seven bir bayanım.

Benim bu ilanı açma nedenim yani yada ilk arkadaş sitesi bakma nedenim kendime uygun bir arkadaş bulabilmek ve yeni insanlarla kişilerle tanışabilmek için bu ilanı açmak istedim. Benim gibi düşünen arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015