Mobil Menü:

Iğdır Bayan Arkadaş - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Iğdır Bayan Arkadaş

İyi günler ben Iğdır da yaşayan yalnız yaşayan ve ciddi düşünen bir beyim. Yaşım 39 bekar ve çalışan kendisine ait bir iş yerim var ve onu işletiyorum.Aslında koşuşturmacalı bir hayatım ve bu hayata uyum sağlayabilen benim hayatıma uygun bir bayan arkadaş aradığım dan dolayı Iğdır bayan arkadaş ile ilgili ilan açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istedim.

Aslında diğer arkadaşlık siteleri var ancak oralarda herkesin bildiği gibi uzun süre vakit geçirmek istiyor. Ve benim de o kadar harcayacak vaktim pek yok. Ayrıca da diğer arkadaşlık sitelerinde herkesin bildiği gibi pek ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bayan arkadaş olmuyor. Daha çok arkadaşlık sohbet konuşmak tanışmak için oralarda vakit harcanıyor. Ve benim de o kadar harcayacak vaktim yok hemde benim istediğim evlilik düşünen ve hayatını birleştirmek isteyen ciddi düşünen bir bayan arkadaş aradığımdan dolayı bu arkadaşlık sitesi benim için daha uygun oldu. İlk başta ne kadar kararsız kalsam da daha sonra açmaya ve bende ilanımı bırakmak istedim. Iğdır da çalışan maddi yönden bir sıkıntım olmayan bir beyim. Dürüst, saygılı samimi kibar ve nazik bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan bir beyim. Evime aileme düşkün bir insanım. Eşim ile vakit geçirmesini vaktim oldukça elimden geldiğince onunla ilgilenmesini seven bir beyim. Yemek yapmayı evimle ilgilenmeyi eşimi güldürmeyi mutlu etmeyi severim. Yani benim için ev aile demek her şey demek ve benim gibi düşünen benim gibi evine ailesine düşkün bir Iğdır bayan arkadaş yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arıyorum. Evlendikten sonra Iğdır da yaşamak isterim çünkü taşınmak başka bir yerde yaşamak istemiyorum bu şekilde bir düşüncem yok.

Bunun için Iğdır bayan arkadaş yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan olması benim için önemli. Dürüst, saygılı, samimi, evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş hayatıma girecek evlenmeyi isteyen yuva kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.Yaşı 30-39 arası olabilir. Daha önce evlilik yapmış ve ayrılmış bayan da olabilir. Çocuğu olması da benim için önemli değil. Önemli olan birbirimizi anlamak birbirimizi yakından tanımak benim için önemli olan bu. Çalışmasına gerek yok ancak isterse de saygı duyar ve karışmam. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015