Mobil Menü:

Hatay Dul Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Hatay Dul Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba ben hatay da asuman 42 yaşında dul bir bayanım. Yanlız yaşıyorum ve çalışan bir bayanım. Hayatımı berabberce sürdürebileceğim dertten anlayan, sırdaş, yoldaş ya da arkadaş siz ne derseniz o olsun. Evlilik planları kurabileceğim bir bey ile tanışıp hayatımı birleştirmek istiyorum.

İlk evliliğim noktalanalı epey zaman oldu ve çocuk sahibi değilim. Onca zamandır yanlız başıma sadece kendimi işime verdim. Uzunca bir süre erkeklere olan güvenim yerine gelmesi için bekledim. O nedenle bu ilana gelecek cevaplar arasında çok seçici olmayı düşünüyorum. Hayatı ciddi yaşayan ve evlilik planları olan, bayanlar ile nasıl konuşulur ve nasıl davranılır iyi bilen beylerin yazmalarını bekliyorum.

Maddi olarak orta derecede bir bayanım ve benimle evlenecek beyin de benim gibi en azından orta derecede bir maddi duruma sahip olmalı diye düşünüyorum. Dul olabilir ya da çocuk sahibi olabilir. Kendisi ve çocuğu için bir sorun olmadığı sürece benim açımdan da asla bir sorun olmayacaktır.

Fiziki olarak çok bir beklentim yok. Bence içi, gönlü güzel olan her bey ya da her insan yeterince güzel bir insandır. Önemli olan huyu güzel olsun hayatımız dertten tasadan uzak olsun beim için kafi. Fazla uzatmayacağım gelen yorumlarınıza yanıtlarımda detaylı olarak konuşabiliriz. Zaten az sayıda olan kriterlerime uymayan beylerin yazmamalarını rica ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hayirlisi ile beni mutluluk ile mujdeleyecek duzgun bir erkegin esi olmak isterim. Aranizda duzgün dürüst biri var ise lutfen ulassin derim. rabbime emanet olun.

    1. Evlenmek istiyorum engellyim eğer kabul edersen hanım efendi.

  2. Yanlizliktan sıkıldım bir gul bulmak istiyorum

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015