Mobil Menü:

Hakkari Dul Bayanım Telefon Arkadaşı Arıyorum - Dul Bayan Telefon Arkadaş

Hakkari Dul Bayanım Telefon Arkadaşı Arıyorum

Merhaba ben hülya hakkari kökenliyim ve 34 yaşındayım. Dul bir bayanım ve benim gibi 35 40 yaş arası dul beylerin yanıtlarını bekliyorum. Buraya bir ilan profili oluşturma nedenim aklı başında bir bey ile tanışıp evlilik yolunda yavaş ama emin adımlar ile yürümeyi istememdir. İlanımı özellikle hakkari genelinde ekliyorum keza kendi memleketim olan hakkari de yaşayan ya da yakınlarında yaşayan bir bey ile evlenip kendi memleketimde hayatımın kalanını mutlu bir şekilde geçirmeyi çok istiyorum.

Maddı bir sorunum yok. İlk evliliğimi noktaladığım zamandan bu yana tüm vaktim işim ile geçti ve artık çok iyi durumda olmasam da en azından kimseye muhtaç olmadan yaşayabiliyorum. Bana yazacak beylerinde çok iyi bir maddi durumları olmasa da en azından bana denk bir durumda olmalarını isterim tek maddi beklentim budur.

Fiziksel olarak hoş ve alımlı biri olduğum söylenir her bayan gibi bu gibi iltifatlar hoşuma gitse de hayatımı birleştireceğim beyde de en azından kendine dikkat eden bir bey olmasını istiyorum. Kendine saygısı olan her insanın kendi görünümüne özen göstereceğine ve çevresindeki insanlara nazik davranacağına inanıyorum.

Bunların dışında ilanımı okumadan yazanlara, ilan kriterlerime uymayan beylere katiyen yanıt yazmayı düşünmüyorum şimdiden belirtmek istedim. Hoş okumadan bunu da anlayamazlar ama olsun bu da bulunsun. İki satırı okumaktan imtina edip birine evlenme teklif edecek durumda olan beylerin pek niyetlerinin evlilik olduğuna herkes gibi bende inanmıyorum açıkçası. O nedenle lütfen okuyun ve yorumlarınızda kendi şartlarınızdan ya da en azından kendinizden bahsedin yeter. Olumsuz da olsa bana ayırdığı vakte saygımdan muhakkak yorumlarına dönüş yapmaya çalışacağım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 35 yaşımdayım bekarım.

  2. Benim adım Mehmet galericiyim eşimden boşandım tanışmak isterim doğrusu yinede karar sizin 37 yaşındayım 183 boyundayım ama biraz çirkinim.

  3. Merhaba hanım efendi sizinle nasıl irtibata gelebilirim

  4. Slm ben 20 yaş larinda bayan ariyom beni kabuleden arasin beni sevecek bir bayan ariyom telefonum

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015