Mobil Menü:

Güzel Sevgiliye Aşk Sözleri - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Güzel Sevgiliye Aşk Sözleri

Bu ilanı sevdiğim biricik canımdan öte can için açmak istedim. Güzel sevgiliye aşk sözleri söylemek onun mutluluğunu görmek onun için yaşamak onu sevdiğini göstermek ve onun mutluluğu için yaşamak nasıl bir duygu bilemezsiniz.

Ben çok seviyorum onu bu kelimelerle anlatılamayacak kadar büyük bir sevgi. Kalbim yüreğim her an onu düşünüyor her an onu seviyor. Seven insan her şeyi ile tüm varlığı ile sevmeli bence. Ben onu ölünceye kadar bir ömür boyu seveceğime dair söz verdim. Gitse bile yada birbirimize kavuşmasak bile yine biliyorum ki hep birbirimizin olacağız çünkü bizim kalbimiz ruhumuz birbirine bağlı bizim kisi farklı herkesin yaşadığı aşktan sevgiden daha büyük bunu biliyorum çünkü hissediyorum. Onun güzel gözlerini güldürmek onun mutluluğuna mutluluk katmak güzel sevgiliye aşk sözleri söylemek ona değer verdiğini göstermek benim hiç bir zaman pişmanlık duymayacağım hayatımın tek varlığı o. Çünkü o her şeyin en güzelini hak ediyor. Aynı şekilde de o bana öyle değer verdiğini biliyorum. Bunu o gidince daha iyi anladım. Biliyor musun sevdiğim, çiçeğim gittiğin günden beri halen toplayamadım kendimi ama vazgeçmedim seni sevmekten kalbimde hatıralarım da anılarım da ruhum da rüyamda yaşatıyorum. Halen bile senin varlığın yanımda gibi geliyor halen bile seviyorum seni. Hiç bir zaman da bu sevgi gitmeyecek taki sana kavuşana kadar. Ama senin için yaşayacağım bana bir liste vermiştin hayatta yapmak istediklerim diye biliyor musun sen gittiğin günden sonra bu listeyi tamamlamaya adadım kendimi az kaldı bitiriyorum senin için bitiriyorum. Bu nasıl aşk bilemiyorum ama ben seni sen beni çok sevmişssin ne kadar kabullenmek istemesem de gittiğini ne kadar çok uzaklara gitmiş olsan da sen sözünü tuttun beni ölünceye ömrünün sonuna kadar sevdin. Sıra bende bende tutacam sözümü sana ve orada bir gün zaman gelince kavuşacağız birbirimize.

Affettim seni biliyorum bana söylemek istememin sebebi beni yıkmak üzmek istemedin anlıyorum seni. Ama keşke söyleseydin be gülüm son anlarımızı bu şekilde üzülerek geçirmeyelim diye söylemedin sen gidince farkına vardım bunu anlamak uzun sürdü ama anladım sonunda son zamanlarını güzel aşkla sevgiyle birbirimizi severek geçirmek istedin. Biliyor musun annen söyledi gider iken bile mutluymuşsun ben göremedim bunu ama hissettim annen söyleyince sevindim çünkü birbirimiz mutlu ettiğimizi birbirimiz için yaşadığımızı kalbimiz birbirimiz için attığını hissettim. Daha söyleyemiyorum sana ama halen sabahları yada gün içinde tıbkı sana söyler gibi güzel sevgiliye aşk sözleri söyleyim bunları not alıyorum. Bı yığın güzel sözler birikti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015